Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire normális ez a "meleg"...

Mennyire normális ez a "meleg" hőmérséklet?

Figyelt kérdés
Nem találtam erre vonatkozó forrásokat, de szerintem nem túl normális, hogy december 11én, lassan hajnalba, északon-mo, 5 fok van. Vagy mégis?
2011. dec. 11. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben a gazdasági helyzetben inkább örülj neki, a meleg december egy átlag családnak 20e forint megtakarítást is jelenthet a fűtésen!
2011. dec. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha majd tavasszal a simán áttelelt kártevők felezik meg a mezőgazdasági ültetvényeket, kiskerteket, de úgy komplett mindent, még a muskátlidat is. Akkor is ez lesz a vélemény? :) Amikor majd havonta háromszor annyit kell kajára költeni, nem biztos, hogy a fűtésen spórolás lesz az életbevágó. Persze ne legyen igazam, vigye el valami csoda mindet, a teljesen rezisztens kaliforniai virágtripsztől kezdve, a multik által behordott Dél-Amerikai inváziós fajokig...mind. Mert amúgy szarba leszünk, bár már mint mondtad, vagyunk is, épp eléggé. :)
2011. dec. 11. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!