Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tudtok olyan weboldalt vagy...

Tudtok olyan weboldalt vagy programot, amivel Gauss-Krüger koordinátákat át lehet alakítani WGS84-be (lehetőleg decimális fokba)?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 17:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nem látom át, hogy ha valamihez fingod sincs, és ezt magadról is tudod, akkor miért adsz belőle tanácsot, pláne olyat (igaz, jobbat honnan is tudhatnál?), aminek a releváns információtartalma alig haladja meg a szomszéd lépcsőház kaputelefonjának csengő dallamát. De hát különböző fokú önkritikával vagyunk megáldottak, lehet, hogy nekem is magasabbak lennének az amúgy sem rossz tudománymetrikai mutatóim, ha hasonlóképpen bele-beleártanám magam a társtudományok szakmai diskurzusaiba - s mindeközben vastag arcbőrrel tűrném, ahogy összesúgnak a hátam mögött. Abból a szempontból megértem a gyakorlatod, és ez talán magyarázatot is ad a hozzáállás rögzülésére, hogy ha fizetnének érte, talán én is bátrabban nyúlnék hozzá idegen témákhoz, de mivel a munkámban számomra egyelőre "csak" az igazság a cél, különösebb anyagi juttatás nélkül, így szigorúbban tartom a határaimat.


Mindenesetre köszi, hogy válaszoltál, ma úgyis lazítós napot tartok, egyedül is vagyok, jól esik, hogy van kivel vitatkozni egy keveset. Az pedig egyenesen megtisztelő, hogy a GyK egy olyan kiválóságával, anoním lángelméjével, rejtett tálentumával, a XXI. század talán utolsó polihisztorával van szerencsében levelet váltani, aki az élet sok különböző területe közt egy általam keresett témában is képes megcsillantani zsenialitását. :)


Na csak nyomasd a munkát, okostojás! ;)

2012. júl. 16. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!