Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Csak engem idegesít/zavar/hábo...

Csak engem idegesít/zavar/háborít fel, hogy valakik itt csináltatják meg a versenyfeladataikat?

Figyelt kérdés

Egyrészt minek jelentkezett, ha nem érdekli, nem akar foglalkozni vele? Másrészt hova lesz így a tiszta verseny? Harmadrészt pedig szerintem nagyon nem a tudományoknál van a helye.

1-2 nap alatt körülbelül 3-4 versenykérdést olvastam már...


2011. dec. 13. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül,de semmi gond,ez az ő és csakis az ő szégyene hisz amikor elmegy a versenyre,döntőre leég sajnos.Én azt szoktam csinálni,hogy megírom nekik a választ aztán a döntőn találkozunk én első díjas vagyok ők pedig hát fail SAJNOS.Nem kell haragudni rájuk,de ez igy nem OK.
2011. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem a házi feladatok jobban zavarnak, mert azok miatt év közben szinte használhatatlan a téma.

Ráadásul ha nem szerepel a kérdésben konkrétan a házi, vagy az iskola szó, a modik sem rakják át.

2011. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A versenyben néha a válaszadóknak is van kihívás, ennyiben jobbak a házinál, de abban igazad van, hogy ha már versenyre ment, oldja meg magától. Nem kifogás, hogy "kötelező volt", kötelezően is be lehet adni üres lapot, max. a tanár is a fejéhez kap, ha az osztály 80%-a nem tudja megoldani a feladatokat.

Egyébként így azok, akik tisztességgel utánakeresnek a témának anélkül, hogy regisztrálnának, kérdést fogalmanának meg, ugyanúgy jó válaszokhoz juthatnak. Tehát semmi, de semmi előnye nem származik belőle a kérdezőnek, sőt, magasabbra rakja a lécet, hiszen a bírálók azt látják, miféle könnyű kis kérdéseket adtak fel, mindenki ugyanolyan jó választ adott. Vagy megtalálják a neten ezt a kérdést, persze névtelenül, tehát a következő fordulóban olyan kérdést adnak, amihez pontos forrásmegjelölés kell (ezt pedig az itteni válaszadók nem fogják végigcsinálni, mert általában fejből/Google+logika mondjuk a válaszokat, nem túrjuk át a fél könyvtárat a pontos forrásmegjelölés miatt).


De most majd jön a téli szünet, lesznek remek kis házi esszé kérdések, azokon is ki lehet bukni. :)

2011. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PótPápuaPuapó ***** válasza:
2011. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!