Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egyetemen segítek a csoport...

Ha egyetemen segítek a csoporttársaimnak, akkor rontom a saját esélyeimet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
bizonyos esetekben ronthatod, minimálisan. De ilyesmin nem érdemes agyalni szerintem. ha tanulsz rendesen akkor ígyis úgyis meglesz a diploma, és ha te segítesz nekik az azt jelenti hogy jobb vagy náluk tehát úgyis többet fogsz tudni mint ők.
2011. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. PLane, ha nem vizsgan segitesz nekikk, hanem a felkeszules kozben. Az nagyon hasznos tud lenni... Mikozben elmagyarazol dolgokat te magad is jobban megerted.
2011. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hasznos tud lenni, plusz valamit valamiért elv alapján, te jól járhatsz vele.
2011. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
CSajoknak tanitasz matekot, ok meg neked franciat. ;-)
2011. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem.. én megcsináltam nekik a számítógépes prezentációkat, cserébe nem kellett jegyzeteljek órákon :) Hawaii DJ :)
2011. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát amerikában így megy. Ott úgy tekintenek egymásra mint akik ellenségek lesznek a munkaerőpiacon.
2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
heee heee :DDD tetszik a látásmód. verseny van, a munkaerő piacon is. elképzelem, ahogy egyre kevesebb szaktársam van.. él.
2011. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, matekból pont rossz. Eddig mindenkinek segítettem, odaadtam a jegyzőkönyveim, a munkafüzeteket és beadandónak aki elkérte. De kicsit elegem lett, hogy akik puskáznak, meg rólam másolják hasonló jegyekkel villognak, mint én. Én nem puskázok, és magam csinálom a házikat. Egy ideje csak azoknak adom, akik segítenek másban. Pl a matek házim megcsinálta egy lány én meg adtam érte egy egész éves jegyzetet egy nehéz tárgyból.

Csak én elég jószívű vagyok, és talán nem kellene mindenkinek segítenem,mert lehet emiatt kapok kevesebb ösztöndíjat, mert segítek és jó jegyet kapnak ők is. Igaz a nehéz tárgyakból megbuknak, ahol ellenőrzés van.

2011. dec. 19. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:
már leszűrhetted az okos dolgokat: kérj pénzt, segítséget, málna fagyit.. amit akarsz, cserébe. meg ne segíts mindenkinek.
2011. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem rontod, hanem éppen hogy javítod, mert akiknek segítettél azok közül néhányan neked is fognak, ha meg hozzád mennek segítségért, az azt jelenti hogy magad is megállod a helyed
2011. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!