Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mire vezethető vissza, hogy...

Webnyelv kérdése:

Mire vezethető vissza, hogy minden ember másképp nevet?

Figyelt kérdés

Vannak különböző nevetésfajták, jó sok lehet. Miért van ilyen sok, miért nem csak egyetlen fajta?

Ízelítő belőlük:

http://www.youtube.com/watch?v=n7VP9xEGfrg


Pszichológiai, idegrendszeri, egyéb oka lehet ennek?


2011. dec. 23. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hlye! Ahány ember, annyi gén, annyi változat. Nincs két egyforma. Még az ikrek sem egyformák. Gondolkozzál már!
2011. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézed, akkor inkább az az érdekes, hogy mennyi közös jegy van a nevetésben kortól, nemtől, rassztól függetlenül!


Valójában több a hasonlóság, mint a különbség!

2011. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az szerintem nem meglepő, hogy arra, ami vicces, humoros, sok ember nevetéssel reagál. Inkább az lehet érdekes, hogy ami az emberekben nevetést indít el, az mégis miért jelenik meg ilyen sokféle formában. Ha pl. a köhögést nézzük, az kevésbé változatos.
2011. dec. 29. 00:19
 4/4 anonim válasza:
Valamilyen szinten az is befolyásolja hogy a körülötted lévő emberek hogyan nevetnek. Ebbe biztos vagyok. Saját tapasztalat. Nem mondom hogy mindenkinek a nevetését befolyásolja ez de szerintem közre játszhat. Valamint az ember személyiségétől is függ szerintem. Aki például félénkebb, visszahúzódóbb az több mint valószínű hogy nem fog ordenáré módon, hangosan röhögni. Azt is megfigyeltem egyeseknél hogy akinek valamilyen száj vagy fog problémái vannak (és ezt ő is tudja és szégyelli) az valószínűleg a kezével eltakarja majd a száját. De ezek csak mind feltételezések és megfigyelések pár ismerősön.
2011. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!