Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok a Discoveryn...

Mit gondoltok a Discoveryn látható Szellemlabor sorozatról?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz lenne, amit ott mutatnak be?


(A kérdésemet azért itt tettem fel, mivel ennek a műsornak a készítői a tevékenységüket tudományosnak tüntetik fel, s elsősorban a tudomány iránt érdeklődők véleménye érdekel.)


2012. jan. 12. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ugyanarra a műsorra gondolunk-e, de amit én láttam (nem emlékszem a címére), ott nem találtak konkrét bizonyítékot, sőt pont azt mutatták meg, hogy pszichés alapjai vannak a jelenségeknek.
2012. jan. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:

Én azt látom, hogy a szellemek tevékenységeit műszerekkel ki lehet mutatni. Az ESP-nek nevezett szellemhangokat kimutatják a szerkentyűik. Hihetetlen, de igaz.

Valami mágneses nemtudoménmit is mérni lehet, ha szellem van a közelben.

A hőmérséklet változását is igazolni tudták olyan helyeken, ahol szellemeket vélnek találni.

Hogy mindez mit jelent, nem tudom. De a műszerek valamit jeleznek. Ez tagadhatatlan tény.

Én egyébként meg vagyok győződve arról, hogy szellemek léteznek, és a műszerek mérései ezt igazolják.

2012. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A hőmérséklet változását is igazolni tudták olyan helyeken, ahol szellemeket vélnek találni."


Nem kötözködésként, de ezt mondhatjuk úgy is, hogy olyan helyeken véltek szellemeket találni, ahol megváltozott a hőmérséklet.

2012. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az h honnan lehet letölteni XD
2012. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ophy válasza:
Engem csak az zavar benne nagyon, hogy nem igazán mutatnak semmi konkrétat, csak, hogy ezt láttak, azt hallottak... Előbb hiszek az "állati kísértetek" vagy a "szellemjárás" c. műsoroknak.
2012. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is szoktam nézni a műsort.Véleményem szerint valós események zajlanak, továbbá elhiszem, hogy különböző műszerek segítségével észlelni lehet a paranormális tevékenységeket. Azonban egy kicsit engem is zavar, hogy amikor felkiáltanak, vagy mondják, hogy most láttak egy árnyat, netán egy tárgy elmozdulását akkor szinte soha nincs bizonyíték rá.A fejkamera most nem volt bekapcsolva, vagy el volt állítva, netán a felállított kamera pont azt a szöget nem vette...


Szoktam nézni a Szellemjárás című műsort is. Elég ijesztő történetek látnak napvilágot, melyekről feltételezem ( elhiszem ), hogy igazak.


Én hiszek a szellemvilágban, ezért is kezdtem el nézni mindkét műsort.Bár fontos megemlítenem, hogy szeretném tartani a "3 lépés távolságot" ezzel a világgal kapcsolatban, de tudományos oldalát tekintve érdekel.

2013. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16%

Úristen,emberek,ne legyetek már hülyék :D A nagy bűvészek olyan trükköket csinálnak élő közönség előtt,hogy el se hinnéd-akkor varázslat is létezik?Csak mert ennél kamubb sorozat a világon nincs.Amiket ők "bizonyítéknak" neveznek,azt kb bárki elő tudja állítani saját maga is,ráadásul ez egy megvágott műsor,olyan dolgokat tesznek bele amit csak nem szégyellnek :D Szenzációhajhász szar,amit a sok hülye megkajál,legyen már realitásérzéketek.

Mindemelett leszögezném,hogy hiszek a szellemekben,tapasztaltam már furcsa dolgokat,illetve az angliában nővérként dolgozó testvérem is mesélt hasonlókról.De ettől még nem eszek meg minden baromságot,és sajnálom hogy a discovery ilyenekhez adja a nevét.

2015. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!