Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Dolgozik valaki cégnél,...

Dolgozik valaki cégnél, gyógyszergyárnál, magánklinikán BIOLÓGUSként? Tapasztalatok? Fizetés?

Figyelt kérdés
PhD fokozatom van, molekuláris biológus vagyok, jelenleg közalkalmazott. Töröm a fejem, hogy váltani kéne...vajon megéri?
2012. jan. 16. 21:56
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nagymértékben nem tudok segiteni,mert én egyik pályán sem dolgozok,de egyik ismerősöm fia,elhelyezkedett egy gyógyszergyártó cégnél,valahol debrecenben,és havi 350000 fprintos kezdő fizetést kapott,két hónap próbaidőre.Nekem mondjuk mint átlagkereső embernek leesett az állam,hogy egy éppen kiszabadult az iskolapadból huszonéves ilyen fizetést kapjon elsőre.Szerintem ez nagy dolog,és megérdemli hiszen gondolom,nem akármilyen tanulmány a biológus szak.


Noh mivel mint mondtam nem nagyon tudok segíteni csak a tapasztalatomat írtam le,hogy van ismerősöm,aki nagyon jó helyen és fizetést fogott ki,azt válaszolnám neked.ne válts inkább próbálkozzál te,hogy valahol felvegyenek,gyógyszertárakban,biztosan tudnak neked segíteni,hogy merre forfuljál.Ha már ennyit tanultál,és nem is akármit,ne add fel mindjárt az elején.

2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál. Igazán örülök neki. Gondolom ez bruttóban értendő, de úgy is szép fizetés. Főleg a közalkalmazotti bértábla szerintihez képest.

Köszönöm szépen, hogy megerősítettél abban, hogy maradjak a pályán. Valóban sok tanulás, energia és idő van benne.

Szívből kívánom Neked, hogy legyen életed sikeres és boldog és még egyszer köszönöm, hogy segítettél. :)

2012. jan. 25. 21:16
 3/4 anonim válasza:
Az illetonek nyilvanvaloan nagyon jo (talan nagyon kozeli csaladi) kapcsolatai, magyarul protkoja volt az adott helyen. Erre ne alapozz kedves kerdezo!Hacsak nincs rokonod, kozeli baratod ezeken a helyeken akik ajanlanak, az ilyen allas szamodra elerhetetlen. PhD fokozatod kizarolag arra predesztinal hogy havi netto nevetseges fizetesekert, szinte nyomorogj kozalkalmazotti statuszban. Ahhoz hogy elhagyd az allami szferat sajna tul keso, a fokozatod kifejezett hatranyt jelent ezeken a teruleteken. Hogy nem kapcsoltal elobb??Mar egy megkezdett Phd, osztondij, allami intezetnel eltoltott ido is ledolgozhatatlan hatranyt jelent, mert a HResnek es a leendo alkalmazodnak is mindenfele komplexusai lesznek veled szemben a tulkepzettseged miatt.
2012. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár kicsit elszomorító, amit írsz, de nyilván igazad lehet. Köszi még egyszer, hogy megírtad.
2012. márc. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!