Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Láttátok ma a holdat? Nézzétek...

Láttátok ma a holdat? Nézzétek meg anyucik.

Figyelt kérdés
Ilyet még nem láttam (környékét kell figyelni, de rájöttök)
2012. febr. 2. 19:15
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Na most kirohantam és megnéztem.

Mit kellett volna látnom? :)

2012. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

én is de nem láttam semmit csak hogy szépen világít

mit is kellet volna látni

2012. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Elvitte a cica? :) Én is szaladtam megnézni, de speciel sehol sem látom! :D Pedig két irányba néznek ablakok! Amúgy nem biztos, hogy az ország minden pontján ugyanúgy lehet látni... sőt, biztos, hogy nem ugyanaz, hiszen a felhők mindenhol máshogy takarják!
2012. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
KELET MAGYARORSZÁG. HATALMAS KÖR VAN A HOLD KÖRÜL, DE NEM KÖZEL, HANEM TÁVOL, NAGYON ÉRDEKES
2012. febr. 2. 19:26
 5/26 anonim válasza:
Nem vagyok babonás, de ha gyűrű van a hold körül, az valami nagy baj előjele. :)
2012. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:

3. vagyok, aki nem találta a holdat. :)

Na, én debreceni vagyok. Nagyon kíváncsivá tettél, ezért kiálltam az erkélyre. A hold éppen a ház felett van, ezért nem láttam. :) Majd' megfagytam, de én nem látok kört sehol... :( Csak hogy nagyon világít és az csinál neki fényt. Ez amúgy valószínűleg azért van, mert rohadt hideg van és tiszta a levegő. Leginkább, mert tiszta a levegő.

2012. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
HÚÚÚ TÉNYLEG GYÖNYÖRŰŰŰ!!!! Én Békéscsabai vagyok, pont a házunk felett van a hold, és szép karimája van, széles fénykör!!!
2012. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Érden is látni, nagyon szép!
2012. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Nálunk azt mondják, hogy az azt jelzi, hogy hideg lesz :)
2012. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:

Én is néztem, de semmit sem látok. :(

Elárulod, hogy mit kellett volna észrevenni? :)

2012. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!