Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttatok már ilyet? Nagyszerű...

Láttatok már ilyet? Nagyszerű ez a kis film! 50 perc, ha van időtök, nézzétek meg! Ezt minden terhes kismamának látnia kell.

Figyelt kérdés

Én csodálva néztem!


[link]


2009. jan. 24. 13:29
 1/9 A kérdező kommentje:

És itt a második része is:


[link]

2009. jan. 24. 13:31
 2/9 anonim ***** válasza:
A sorozat a National Geographicon is ment.Én is imádtam,ajánlom figyelmedbe(csak keresni kell)a folytatást is.Az egyikben az ikrek fejlődését,a másikban delfin,kutya,elefánt baby-k fejlődését mutatja be a film:)
2009. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A national geographikon volt kb fél éve nagyon jó én fel is vetettem!tanulságos is meg legalább el tudjuk képzelni mit is csinál odabent...bátran ajánlom én is!!27 hetes
2009. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen ott ment, és a National geographic ki is adta dvd formájába.

Most is ment az ikrekes újév napján délbe. Azóta kerestem, de nagyon jó. A többi is (ikres, álllatos is ott van). De azért ezt rakram fel, mert legtöbbünknek itt 1 gyermeke van a pociba. Tisztelet a kivételnek... :)

És ezúton is gratula a 4-es ikrekesnek!!! :)

2009. jan. 24. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Jó én láttam a TV-ben.Egy hiba van,hogy a két link egyforma!!!!:)Az első rész is a második!

2009. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Én is megnéztem.
2009. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:47-es: a 2. rész a 2. rész! :-)
2009. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem, köszi! Tényleg nagyon jó és hasznos film! Örülök, hogy feltetted ide! :)
2009. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jajj de jó h feltetted!Nagyon régóta kerestem!Meg is néztük apával és kb az elején meghatódtam.:))

26. hetes kismama

2009. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!