Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek mivel függhet még...

Szerintetek mivel függhet még össze?

Figyelt kérdés
Nos, ugyebár tudniillik, hogy tudományosan bizonyított tény, hogy számos természeti jelenség kapcsolatban van a hold járásával, mint például az apály és a dagály. Sokszor meglett emlitve, hogy hangulatra is kihat.., illetve, tudjátok, farkasok.. stb (kész vicc) Szerintetek mivel függ még össze? Összefügghet esetleg időjárással? Front? Vagy egyéb ilyen dologgal?

2012. febr. 7. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
pl még a menzeszre.
2012. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


[link]

2012. febr. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A teliholdnak nem sok kihatása van az időjárásra... (persze a tengerpart mellett élők biztosan nem ezt mondják). De az emberre elég sokban kihathat. Férfiak potenciája nagyobb ilyenkor, nőknél gyakoribb a menstruáció (kis beépített "fogamzásgátló" mechanizmus, hehe), az alvászavarok gyakoribbak (alvajárás is talán, de az álmatlanság biztosan), emiatt sokan rosszkedvűbbek tőle, mások paranoiásabbak... én "ugatom a holdat", és tiszta hülye vagyok. Anyukám meg bolyong éjjel.
2012. febr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ataaa ***** válasza:
Telihold esetén (de ugyanez van a Nap illetve Holdfogyatkozásnál) közel egy vonalba kerül a Nap a Föld és a Hold. Ilyenkor kis mértékben változhat a gravitációs hatás. Ettől emelkednek meg az óceánok is és szerintem az élőlényekre is ez van befolyással.
2012. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm! :)
2012. febr. 8. 12:20
 6/6 anonim válasza:
kristályokra.
2014. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!