Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tényleg lehet vízzel autót és...

Tényleg lehet vízzel autót és egyéb holmit hajtani? Lent a link

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 22. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Figyelj oda jobban kémián és fizikán, ne dőlj be minden baromságnak.


Ez a fickó vagy 20 éve házal a csaló találmányával, ami persze mindig a "majdnem kész" állapotban van. Persze.


Vízzel egyébként lehet dolgokat hajtani: vízerőművet, vizimalmot. Mást nem nagyon.

2012. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennyi zagyvaságot rég hallottam összehordani. Nukleáris vízenergia, vízplazma, kvantumgerjesztés, eszméletlen. Ez az ember műveletlenebb és tájékozatlanabb, mint egy 8. osztályos, és szemmel láthatóan fogalma sincs, miről beszél.
2012. febr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, ha olyan csodálatos, magyarországon miért nem szabadalmaztatja? Akármit lehet szabadalmaztatni, be kell sétálni, kitölteni a papírokat, és máris megvan a szabadalom (najó, pár százezer forintot ki kell fizetni, de akkor hosszú évekig védve van a találmány.)


Senkisem ellenőrzi, hogy működik-e, vagy sem. Ha valaki erre akarja költeni a pénzét, hát hajrá. Nem is értem, hogy ez a "zseni" miért nem teszi...


Ja, de értem. Mert egy csaló? :D

2012. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Német tőkére van.....Hiába magyar a feltaláló ez egy német találmány.
2012. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak nem a Gróf úr már megint?! :D
2012. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom a szabadalom egy rahedli pénzbe kerül. De legalábbis a levédése.
2012. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, csak nem úgy, ahogy Gróf úr vizionálja. Amit a linken lehet olvasni, az egy enyhén retardált ötödikesnek is fájdalmas lenne.
2012. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet igaza van az öregnek ingyen él, ami Magyarországon nem újdonság.. lehet nekem is kikéne találnom hasonló hülyeséget és akkor lógathatnám a lábamat
2012. febr. 24. 07:06
 9/15 anonim válasza:
18%

Szerintem nem sokára lehetséges lesz vízzel hajtani a kocsikat.

A vízben található hidrogén. A hidrogénből nagy mennyiségű energiát lehetne elő állítani mivel a nap is ezt teszi. A hidrogént héliummá alakítja, miközben energia termelődik.

A vizet szét kell bontani elektromos áram segítségével így felszabadul a hidrogén.

És a fentebb írtak alapján energiát lehetne termelni belőle.

De ezt egyenlőre még nem tudjuk megoldani több ok miatt is. De szerintem ezen az elven működne (sőt lehet, hogy már működik is) a vízzel hajtott kocsi.

A zárójeles részt azért írtam mert én mondjuk simán kinézném valamelyik nagyhatalomból, hogy megcsinálja csak titokba tartsa mert nem kevés pénz jön be nekik az üzemanyagból...

13/F

2012. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a 7. osztályos fizika nehéz dolgonak látszik, de szerintem hanyagold még egy darabig vagy tanuld még még inkább 10-15 évig. Amire te gondolsz az a MAGFÚZIÓ. Azt egyenlőre még laborban sem lehet összehozni, nemhogy egy robbanómotorban...
2012. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!