Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen projektmunkát csináljak...

Milyen projektmunkát csináljak bioszból?

Figyelt kérdés
Az érettségivel kell beadni, ha nem akarok kísérletezni. Én vmi nőgyógyászati problémára gondoltam, mert van ismerősöm a nőgyógyászaton és tudnak nekem adatokat adni, természetesen név nélkül. Vagy vmi koraszülöttes probléma, nagyon nincs ötletem, már el kéne kezdenem. Remélem van vmi jó ötletetek. Előre is nagyon köszi.
2012. febr. 25. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Most írtál két ötletet is. Hajrá. Igazából motivációd nincs hozzá.

Mivel tudsz szerezni adatokat, ahhoz mérten kell a projektmunka. Mi mondhatjuk, hogy hú, akkor nőgyógyászati, mondjuk a magyar rákszűrésről statisztikák, hogy kik és milyen rendszerességgel ellenőriztetik, korcsoport-diagram, és ki fog jönni, hogy az után indul ez be nagyon, hogy megkapták a papírt (szoktak küldeni egy papírt, hogy menjen el szűrésre, de nem tudom pontosan, mikor kap ilyet valaki), de ha neked szülész ismerősöd van, aki nem foglalkozik ilyenekkel (a fene tudja, biztos van ilyen), akkor ezzel sokra nem mész. Te tudod, milyen adataid lesznek. Már ha meg tudod azokat szerezni, mert elméletben még név nélkül sem lehet bármit kiadni, orvosi titok, de a jogban nem vagyok otthon. Viszont tényleg volt jó ötleted, szóval munkára fel, adatgyűjtés, utána pedig statisztika, mert azt szép grafikonokkal lehet illsuztrálni, jóféle számítógépes bemutató lehet belőle, tök szép, és bármi jön ki, az eredmény (elvégre van a kis hazugság, a nagy hazugság és a statisztika).

2012. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, ez a rákszűréses dolog nagyon jó. NAGYON KÖSZÖNÖM!! Nagyon hálás vagyok, sokat segítettél, tényleg köszi :)
2012. febr. 25. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A rákszűrés tényleg jó ötlet.

Vagy csinálhatsz ugyanilyet az abortuszról is akár.

2012. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom az abortuszt én inkább társadalmi problémák közé tenném, de amúgy az is nagyon jó ötlet, köszönöm neked is:)
2012. febr. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!