Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen méretezést jelent...

Milyen méretezést jelent műszaki rajzon az "M=1:500"?

Figyelt kérdés
Ki lehet ezt cm-ben, ill. mm-ben fejezni?
2012. márc. 15. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért alapműveltség, mert földrajzból ötödik osztályban tanítják a léptékeket.
2012. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy alapdolog, sajnos kicsit primcsi vagyok. De mentségemre legyen, hogy végül is én is előzetesen jól gondoltam, hogy ez a válasz, csak biztonság kedvéért megkérdeztem.
2012. márc. 16. 09:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg ? nekem mondjuk nem tanították, máshonnan tudom.

És nyelvtanra ezek szerint nem jársz be,csak földrajzra ?


A lepontozást is nagyon szépen köszönöm, jó érzés tudni, hogy az ember segít valamiben a GYK-en,pesrsze ha beszólnak , akkor azért visszavág, és hálából mindenki jól lepontozza, ilyenkor érzem, milyen jó magyarnak lenni.

2012. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

...és az a vicc, hogy aki meg beszól a kérdezőnek, hogy e alapűveltség lenne (és még a szót se tudja leírni), de segíteni nem segít,azt nem pontozza le senki.


Aranyosak vagytok köszi.


Félreértés ne essék, nem hajtok a magas %-ra, csak kicsit gáznak tartom, hogy itt mindenki mások lepontozására szakosodik, miközben ebben a kérdésben úgy érzem, segítőkész voltam.

2012. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!