Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az UFO-k kinézete valamin...

Az UFO-k kinézete valamin alapsziki elvileg. Mivel, hogy valakinek az UFO alakját látnia kellett, hogy ezt el is tudja képzelni. Nem így van?

Figyelt kérdés
Nem találunk ki csak úgy egy élő lényt, mert azt tapasztalni is kell. Mindennek van valami alapja. És ha ilyen sok ember állitja, hogy igen is van UFO, akkor van valami benne. Én is csak a sötétben tapogatok, videók nézegetésével próbálok gondolkodni ezen, de kaphatnánk konkrét választ tudósoktól, hogy szerintük van-e, vagy nincs. Nektek mi a véleményetek?
2012. ápr. 8. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nyilván nem tudom egyiket sem

viszont ez így köztes állapot, amiből ki kellene billenni valamelyik oldalra, mert 100+ év múlva is ugyanilyen szóláncok lesznek...


ehhez pedig kell valami kézzelfogható dolog, ami elfogadható hivatkozási alapnak, mint a méter etalon


viszont egyre nagyobb probléma lesz a hamisítványok előállítása, egyre megtévesztőbbek lesznek:

http://www.youtube.com/watch?v=Ux7UtPLCw3A

http://www.youtube.com/watch?v=bMGatrWkG2c


annyi földönkívüli tetemet találnak már, hogy nekünk nem lesz hely a temetőben :D

2012. ápr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezeket se tudod bebizonyítani,nem e igaz a videó,csak gyorsan lepénzelték a nagyobb laborokban dolgozó tudósok,nehogy mindenki rájöjjön a létükre,és egyből be ismerjék,hogy csalók :)
2012. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt titokban megnézik, milyen tárgyak lehettek a helyszínen körülötte,vagy mellette. és az esetleges eszközöket próbálgassák használni,kísérleteznek,mi lehet az mire való,mit produkál, esetleg új eszközök fejlesztésére alkalmas eszközöket találjanak fel ezekből.
2012. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, csakhogy nem is nekem kell, hanem annak aki azt állítja itt vannak, és most már a felvételek nem elegek, a szavak sem elegek, hangfelvételek sem, képek sem... ezek ugyanis mind hamisíthatóak...


majd ha lesz egy olyan referencia amire lehet hivatkozni, megbízható forrásból származik, és az azt mondja pl hogy "igen ez az akármi földönkívüliek ittjártát bizonyítja", akkor utána mondhatjuk, hogy itt vannak


adott már ki ilyet valamely elfogadott kutatóintézet?

természetesen aki ebből a bizonytalanságból pénzt tud csinálni, annak jó ez az állapot

2012. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hello itt fold....$÷#€&¥*_=÷....#%;€^/$#...

Tehat csak kitaláltak hogy penzt csinaljanak belole a hiszekeny emberek csodavarasabol...en almodtam lazalmomban ilyen filmekrol es el tudtam kepzelni hogy idegenek leteznek mert az elmem vagyott ra...de azt bizonyitani hogy az emberiseg bolygojan kivul mas lenyek nem elnek egy vegtelen valtozatos vilagban nehezkes...nem kizart a jovo valamely sikjaban az emberek ilyenek lesznek mint amit fantazialtunk

2019. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!