Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Benéztem a matek érettségin a...

Benéztem a matek érettségin a háromszöges feladatot. Mennyi pontot kapok így majd rá?

Figyelt kérdés
Rossz helyre tettem a háromszögben a szöget :S Így egyből 0 pont vagy részpontszámokat még kaphatok?
2012. máj. 8. 13:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha jó a gondolatmeneted, kaphatsz részpontokat :)
2012. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé elkeseredtem minden más jólett és egy ilyen figyelmetlenség miatt.... áh mindjárt sírok :S
2012. máj. 8. 14:03
 3/5 anonim válasza:
szerintem max 2-3 pontot vonnak le, ha a gondolatmenet jó amúgy, akkor kapsz részpontokat...
2012. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanígy jártam, nagyon remélem, hogy kapunk részpontokat mert akkor kapásból 12 pont mínusz...tiszta ideg vagyok nem értem, hogy lehet ilyen hülyén megfogalmazni egy feladatot. Akivel beszéltem eddig az mind elrontotta ezt a részt.
2012. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem hogy valami plusz pont jár mert így elég Meki pozitív gyanús vagyok :S
2012. máj. 8. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!