Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi az amit megkedveltél a...

Mi az amit megkedveltél a fizikában?

Figyelt kérdés
Azok érdekelnek, akik tartósan érdeklődnek a fizika iránt vagy fizikusok, tanárok, lutatók. Mi az amitől megkedvelted ezt a száraz tudományt? Mit szeretsz benne ? Mitől nem untad még meg?
2012. máj. 11. 21:32
 1/5 rémuralom ***** válasza:
89%
Our whole universe was in a hot, dense state then nearly fourteen billion years ago, expansion started. Wait!
2012. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik, hogy nem az emberek által felállított szabályok alapján működnek a dolgok ( mint pl jogászat), hanem a természet diáktál, mi csak felfedezzük. Szerintem amúgy nem száraz, csak rá kell jönni az összefüggésekre.
2012. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: A legjobb sorozat a világon. Esetleg Klingonul megy?


Én, bár csak tanulom, az tetszik benne, hogy nincs benne talán. A labda amit elengedünk leesik, a Föld forog a pályája körül... Azt elismerem és tudom, hogy rengeteg dolog találgatásra épül, de azokat is remélhetőleg szépen lassan megértjük.

2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mélyebb szinten írja le a világot a kémiánál, de kézzelfoghatóbban a matematikánál.


Végső soron minden matek, de az már annyira elvont és lelketlen, hogy azt nem tudnám szeretni. Így "megrekedtem" a fizikánál.

2012. máj. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fontosabb tantárgyak közül a fizikának látom a legtöbb értelmét. ,,Aki szereti a fizikát, rossz ember nem lehet!''

Hétköznapi dolgokat mutat be és így közelebb áll hozzám. Órán mindig sok mindenre rádöbbenek: Miért tud az ember úszni?, Miért forr fel a tea?, Miért világít a lámpa? A fizika ezeket az életünkben jelenlévő dolgokat megmagyarázza. Nekem ezért tetszik.

2012. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!