Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki látta távcső nélkül ma...

Valaki látta távcső nélkül ma a Vénuszt a Napban?

Figyelt kérdés
Reggel 6:30 körül néztem, de nem láttam semmit a védőszemüvegben. HD-s képet csináltam, azon meg volt 3 pötty. Távcső nélkül lehetett látni? Szemüvegen keresztül is látható volt? vagy csak azért nem láttam mert már későn néztem. Mert állítólag, 4 körül a Napban volt már.
2012. jún. 6. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetett látni, csak nagyon kicsi volt. 6:30-kor még éppen a Napkorong előtt volt (és nem a Napban).
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy én nem láttam, pedig nagyon vártam!Bosszankodtam is, hogy a híradóban minden szarról részletesen beszámolnak, ami meg érdekes lenne (lehet,hogy ezzel kevesen vagyunk így), arról meg alig. Mert ha mondták volna,hogy ötkor már lehet látni, akkor felébredek előbb.Akkor valószínű, hogy a képen sem a Vénuszt örökítettem meg,... :-( De majd felnagyítom, hátha valamelyik szélénél megtalálom. Sajnos azt nem mondhatom, hogy majd legközelebb... Biztos szép lehetett, ha még apró is volt, gondolom jól ki lehetett venni a méretbeli különbségeket.
2012. jún. 6. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem volt érdekes, inkább csak a ritkaság miatt kár lett volna kihagyni. Ha felrakod valahova a képet tudok segíteni, hogy lehet-e látni rajta.
2012. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :-)Köszönöm szépen a segítséget! Munka után felrakom a képet!
2012. jún. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!