Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Átfogó könyvet szeretnék...

Átfogó könyvet szeretnék biológiával kapcsolatban, valakinek javaslata?

Figyelt kérdés
Biológia szakon szeretnék továbbtanulni, és érdekelne egy könyv, ami részletesen, és egyetemi szinten taglalja a biológiát, annak minden témakörét. Sajnos csak egy ilyen könyvet ismerek (SH Atlasz Biológia), de ezt nem tudtam beszerezni. Várom a javaslatokat, köszönöm!

2012. jún. 7. 21:27
 1/5 bensdorp ***** válasza:
65%

Berend-Szerényi már kicsit az emelt szint elvárásai felett van, pont jó lehet a nyárra átvezetésnek (4 kötetes).

Egyetemi szinten "egy" könyvet nem fogsz találni. Az egyetem lényege, hogy amit eddig úgy hívtál, "biológia", azt most majd darabokra szedik, és kicsit jobban beleláthatsz több év alatt, sok lebontott tárgyon keresztül, még annál is több könyv segítségével.

2012. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, ilyen nincs:)

Pont az a lényege, hogy szanaszét van cibálva az egész, és mindenhez külön könyvek vannak.

Amúgy SH atlaszt könyvtárban nézz:)

2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igen, erről hallottam, hogy nagyon szét lesz szedve, csak lehetőség szerint szerettem volna egy átfogó könyvet. Az SH Atlasz ezen a téren kifejezetten tetszett, csak nem kapható már, és reménykedtem, hátha van hasonló. De tényleg köszönöm :)
2012. jún. 14. 23:50
 4/5 bensdorp ***** válasza:

Ha mindenképp SH atlaszt szeretnél:

- könyvtár

- antikvárium

- vatera (3 is van épp aukcióban)

2012. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. jún. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!