Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Repülő hajók megoldhatóak...

Repülő hajók megoldhatóak valahogyan a valóságban?

Figyelt kérdés

A bosszúállókban volt egy ilyen hadihajó/repülőgép-anyahajó. Tudom, hogy azt csak film, és a valóságban az tuti nem működne, de van valami mód arra, hogy ahhoz hasonlóan a magasba emelni egy hajót, vagy egy erre a célra kifejlesztett léghajót építeni?

Attól tekintsünk el, hogy túl drága lenne, nem lenne különösebb haszna stb.



#Bosszúállók #Avengers #repülő hajó
2012. júl. 18. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is simán kivitelezhetően amit láttál és ha a pénztől.eltekintünk akkor megoldható:)
2012. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá elegendő lóvé akkor szerintem is megvalósítható.
2012. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:

-> [link]


-> [link]

2012. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megvalósíthatónak még talán megvalósítható, csak teljesen értelmetlen. Egy ilyen nagy légijármű nagyon nagyon sebezhető volna, és nem adna sok pluszt hozzá a hétköznapi repülőgép anyahajókhoz.
2012. júl. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3:

Nem ilyenekre gondoltam, de azért köszi.:)


#4:

Tudom, hogy semmi értelme nem lenne, csak az érdekel, hogy megvalósítható lenne-e. Pl. ha van egy yachtom, akkor azzal tök jó lenne mondjuk a város felett hajókázni. :)

2012. júl. 18. 10:37
 6/6 anonim válasza:

Ha egy hajó repülne, azt már nem is lehetne hajónak nevezni.

Akkor repülőnek hívnánk.

2012. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!