Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol találom ennek a csillagkép...

Hol találom ennek a csillagkép térképnek a teljes változatát? Google-ztam kutattam, de sehol nem találtam egyben ennek a teljes változatát.

Figyelt kérdés

ennek kéne a teljese:

http://hu. Wikipedia. Org/w/index. Php? Title=F%C3%A1jl:Cassiopeia_constellation_map. Png&filetimestamp=20110319195402


Tudnátok még hasonló egyszerű, de mégis használható, TELJES(lehetőleg augusztusi) csillagkép állásokat ábrázoló térképeket?


a legtöbb google-s "térképpel" az a bajom hgy részletekekben van fent az olyan ami földi halandó által is használható, nekem pedig egy teljes kéne

pl ennek a teljese:

[link]



2012. aug. 5. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megnyitni az elsőt, de a linkben a Cassiopeiát látom. Az kellene teljesben?
2012. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem, csak a cassiopeia van azon a képen, de az csak egy részlet. nekem a teljes kéne, mert mindenhol csak csillagképekre szétszedett darabokat találok


[link]


ez a link mostmár elméletileg jó lesz... és ez csak egy példa, hogy ezt a térképet szeretném megtalálni

2012. aug. 5. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyi, ez a Cass.-nak a teljes képe, amit belinkeltél. 5 csillagból álló W betű.


Off: a #3 mit akart ezzel a wikipédiával vajon?

2012. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ilyen rosszul fogalmaztam?

tisztában vagyok hogy az a cass. teljes képe, de nekem a teljes égbolt képe kéne

2012. aug. 5. 12:47
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát az a teljes égboltot ábrázoló kép kéne nekem, aminek egy apró részlete az általam a cass.ról feltett kép
2012. aug. 5. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem volt egyértelmű... :)

Akkor töltsd le a Stellarium programot, és prntScn-nel csinálj képeket.

Ott legalább be tudod állítani, hogy milyen fényerősségű csillagok látszódjanak. Mert ugye milliószor több csillag van az égen, mint amennyit látunk, és ezeket a térképek sem mind jelölik.

2012. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!