Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vannak olyan állatok ami...

Vannak olyan állatok ami nélkül a természet csak jobb lenne?

Figyelt kérdés
Én abban hittem hogy mivel minden állat ösztönösen cselekszik az emberen kívül így csak mi rombolunk! De vannak olyan állatok amik elvileg kártevők mert megeszik mondjuk a leveleket! Akkor őket jobb lenne végleg kiirtani? Mert én láttam is valahol meg gondolom is hogy isten egy olyan világot teremtett ahol mindennek van egy körforgása! A Balatonba is van egy körforgás hogy hogyha baci megy bele akkor valamik megeszik! DE akkor van-e olyan állat? És a baci egyébként ilyen?:D Nem értek hozzá annyira hogy pontosan hova tartozik de ő csak rosszat tesz nem?

2012. aug. 5. 23:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.


Köszönöm neked nagyon okos választ adtál! Mindenkinek köszönöm mert egy-két kivétellel mindenki nagyon jól válaszolt! Egyébként én is így gondolom! Csak anyukám mondta egy zöld bogárra ami a leveleket eszi hogy káros és kikéne pusztítani! Én egyébként 14 vagyok és mondtam neki hogy nem kéne mert a természetben csak az ember nem cselekszik teljesen ösztönösen hanem mi kiléptünk és felborítjuk a természetet! Sokszor túl ösztönösek vagyunk ne tessék félreérteni csak a életünk nem úgy van mint az állatoknak! Tehát én is úgy gondoltam a természet olyan csodás hely ahol minden úgy összefügg hogy nem szabad belenyúlni! Igaz ezt elrontottam hogy jó vagy rossz gondolhattam volna! Csak biztos akartam lenni! KÖSZI!

2012. aug. 6. 22:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a vírusokat igazán eltüntethetnék a Földről. Ez minden élőlénynek kedvezne, kivétel nélkül.
2012. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel a vírusokkal keletkezett az élet.

Pozitív szerepük az, hogy pusztítanak.

Az evolúció végrehajtóik ők.

A betegségek elpusztítják a gyenge, satnya egyedeket.

A légynek is van szerepe, amikor segít a tetemek eltakarításában. A lárvák, a kukacok fellazítják a fehérjeszerveződéseket és az könnyebben szét tud bomolni.

Nem csak építeni, bontani is kell.

2012. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!