Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 2012-t összefüggésbe hozhatjuk...

2012-t összefüggésbe hozhatjuk esetleg a H1N1-el és a maya naptár ujra indulásával? Talán ez lesz ami az emberiség nagy részét elpusztitja, és aki tuléli az kezdhet új életet az újraindult naptárban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor teszik még fel ezt a kérdést... a maja "világvége" a naptárfordulót jelenti. Semmi mást. Nem igazán tudom, hogyan kapcsolódnának ők egy influenzavírushoz, de végül is a nagyapám szilvafáját is összefüggésbe lehet hozni a Britney Spears melltartójával is akár. Nem tudom, hogyan, de miért ne függhetnének össze :D
2009. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A Maja naptár újraindul, és NEM befejeződik. Nem történik semmi különös, amikor lejár a jelenlegi. Ha még léteznének Maják, azok csak tartanának egy ünnepséget és új naptárakat készítetének.


Ezt a járványosdit meg túlreagálják. Ha tudnád, hogy másban hány ember hal meg NAPONTA, szívrohamban halnál meg. 10-20 évenként mindig jön egy újabb járvány, amit még fel is fúfnak. Ez a H1N1 sem különösebb.


Összefüggésbe hozhatsz bármit bármivel, de ne csodálkozz, ha óriási baromságok jönnek ki...

2009. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már utána mielőtt hülyeséget kérdezel. A H1N1 semmivel nem veszélyesebb mint egy sima influenza.
2009. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy lehet a világ végét tényként kezelni pusztán abból, hogy egy jópár éve eltűnt civilizáció naptárja mit csinál.

számtalan kérdésem lenne: Ki "fordította le" az a naptárt? Biztosan tudjuk, hogy jól számolunk? Hogyan keletkezett a naptár? Miért jelezné a világ végét egy naptár?

2009. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A H1N1 tényleg egy semmi. 1%-os halálozási aránya a legtöbb szokásos tavaszi/őszi influenzának lehet.
2009. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

A H1N1 hisztéria nagyon jó figyelemelterelés a valódi gondokról... (Munkanélküliség, szegénység, az ország eladása, stb...) Figyeljétek csak meg, ha hosszú távú gazdasági probléma van/volt/lesz mindig felüti/felütötte a fejét valami globális járvány, vagy veszély...

Ez csak politika, semmi más!

2009. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a trópusi malária az betegség azt miért nem fújják fel?
2009. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
és abba is gondoljatok bele:azt mondták h úgy jött létre a h1n1 ,hogy több influenzás állat találkozott vagy valami ilyesmi.annak szerinted mennyi az esély?szerintem ez a vírus nem csak ugy magától lett
2009. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok:vagy mégis.ki tudhatja ezt?
2009. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy dolgot mondok, ne higgyetek egy olyan nép jóslatának amelyik kihalt...
2009. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!