Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi különbség lehet két...

Mennyi különbség lehet két azonos magasságú ember csontvázának a súlya között? Ha az egyik "madárcsontú" a másik "masszív".

Figyelt kérdés
Olvastam vagy láttam valahol, hogy nem lehet arra hivatkozni, ha valakinek magasabb a testsúlya, hogy "erős csontú", mert csak nagyon minimális különbség lehet. Igaz ez?
2009. júl. 27. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Igazán számszerüen nem tudom, de van két ismerösöm, akik ugyanannyi idösek (néhány hét eltéréssel), ugyanolyan magasak és ugyanolyan súlyúak. Az egyik kimondottan soványnak látszik, sokan megjegyzik, hogy miért nem eszik rendesen, nem egészséges, ha valaki ennyire vékony. A másikat meg azért piszkálják, hogy próbáljon legalább 10 kilót fogyni, mert olyan kövér.

A kettö nönek csak az alkata különbözö, az elsö kimondottan vastag csontú, a másik meg inkább vékony csontozatú.

2009. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt két kolléganőm.Az egyik alacsony,vékony a másik magasabb,és nagyon telt volt.A súlyuk viszont egyforma vol.Az alacsony erősebb csontozatú volt.
2009. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én: erős, izmosabb, anyámvékonyabb csontu, izomtalanabb.

mindketten: 168/68

mégis: én vagyk ducibb...nha akkor?:S

2009. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))) Kedves utolsó! Azért kérdeztem én is, mert egy barátnőmmel mindketten 170/66 vagyunk, az ő ruhái mégsem jönnek rám! Pedig én izmos, csontos vagyok, ő meg vékonycsontú, husis. Ilyen az élet! :)))
2009. júl. 28. 08:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 170/75 vagyok, a nővérem 170/65. Ugyanúgy jók rám a ruhái, mint rá. Neki sokszor törnek a csontjai, nekem eddig egy törésem sem volt. Nekem bizonyára vastagabbak/erősebbek a csontjaim.
2009. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!