Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi videókról (Nibiru)?


2012. szept. 8. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos, unalmas hoax, érdemi mondanivaló nélkül.
2012. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A vicc kategóriába még csak-csak,de mi ebben a tudomány? Már 1000x el lett magyarázva hogy nincs semmilyen Nibiru a naprendszerben, és decemberben sem lesz világvége.
2012. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez ujdonsag. Feltettem oket facebook meosztasra es mindig torlik. Miert ennyire fontos ezt torolni, ennel vannak kemenyebb gondok az eletben, azzal nem torodnek.
2012. szept. 8. 14:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor ebből az következik hogy egy létező bolygó, mert a Facebook tudja! Sőt Mark Zuckerberg egy nibirui űrhajó fedélzetén született.
2012. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sir Butcher! Kifinomult fogalmazas, helyes nyelvtan es szofordulatok, materialista, egyetemen tanitott, de tulzottan 3 dimenzioban gondolkodas. Megneztem hasonlo hozzaszolasaid. Vagy szemellenzod van, vagy megmondjak mit mondj. Jo nevvalasztasod van. Talalj csillagasz baratot tobb infoert. Sajnalom, de nem latom ertelmet, h megyozzelek. Mast sem, mert kevesen vannak otthon a temaban. Tul hosszu a kalyhatol az ut.
2012. szept. 8. 15:07
 6/19 A kérdező kommentje:
Udv Digo: Nem a facebook, angol nyelvu oldalakon aki keres, az talal. Plusz kutatas. Plusz etc., etc. Semmi sem az, aminek latszik.
2012. szept. 8. 15:15
 7/19 A kérdező kommentje:
Azert koszonom a valaszaitokat!
2012. szept. 8. 15:18
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Na megint egy összeesküvés-elmélet hívő :)


Vicces, hogy nekem van szemellenzőm, és közben folyton-folyvást a "mainstream" tudomány válik be, és sohasem az összeesküvés elméletek.


A Nibiru tény tudod, hogy lehetne igaz? Hogy a Plútó pályáján kívül még létezik egy bolygó, stabil pályán. Ez előfordulhat, és van rá esély. STABIL PÁLYÁN. Ergo nem koslat be a naprendszer belsejébe, ugyanis ilyen pálya nem stabil. Megbolygatná a bolygók pályáját, pláne ilyen elképesztően rövid időtávon, mint pár ezer év - galaxtikus időtávlatban ez az idő kevesebb, mint egy ember életében egy milliomod másodperc.


Amúgy nem is kell engem meggyőzni. Köszönöm szépen, remekül elvagyok a VALÓDI TÉNYEKEN alapuló bizonyításokkal :) Érdekes módon valahogyan mindig ezek működnek. Nem furcsa? :)

2012. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Én emlékszem, a neten tobzódó hívők tizenpár éve két-három éves időtávban várták a Nibirut.:)
2012. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, megtudtad,higy mi a "tudomány" topic válaszolóinak véleménye a kérdésről. Ha bíztatást, vállonveregetést vártál, akkor tedd fel a kérdésed az ezotériában, ott vannak a hozzád hasonló kettyentek. Itt ezt nem erőltetném.
2012. szept. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!