Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki el tudná magyarázni,...

Valaki el tudná magyarázni, hogyan kell tárgyakat mozgatni gondolattal?

Figyelt kérdés
Utánanéztem már, de nekem nem sikerül. Hogyan csináljam?
2009. júl. 29. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolsó válaszoló. Először is, ki mondta hogy én tudok tárgyakat mozgatni?? Mert én biztos nem, mivel hogy nem is tudok! Én személy szerint nem, de ismerek olyat aki tud, és még többre is képes. Te nem tudod mi az a gondolat. Én sem tudom. Senki nem tudja. Viszont én tudom mire képes, te viszont nem. Mindig elszomorodok amikor olyan emberekkel találkozok mint amilyen te vagy, akik ilyen alacsony értelmi szinten ragadtak. De ne aggódj, nem tart örökké. Gondolom se szellemekben, se jóslásban varázslókban, boszorkányokban nem hiszel. Csak halkan jegyzem meg, hogy léteznek és aktívan tevékenykednek. Attól még, hogy nem beszélnek róluk, meg nem mutogatják őket a TV-ben,léteznek, méghozzá évezredek óta. Akik az Uri Geller show-ban voltak egytől egyig csalók voltak. Az egész műsor az volt. Csak olyan embert kap képességeket aki nem él vissza vele.


Ezekről a dolgokról könyvet lehetne írni, és írtak is sokat. Neten is sok cikk és fórum van ilyen dolgokról. Olvasgatnod kéne, hogy kicsit felnyíljon a szemed! Hogy meglásd hogy nem csak az létezik amit látsz, és egyéb módon érzékelsz a testeddel! Imádkozok érted hogy felnyíljon a szemed, és sikerüljön elszakadnod a racionalitások vasláncaitól, amik fogva tartanak. Annyi dolog van amit felfedezhetnél....ne legyél ennyire földhöz ragadt!

2009. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Az,hogy valaki nem hisz abban,hogy tárgyak mozgathatók ilyen módon,még nem földhöz ragadtság.Az emberek nagy része nem hisz benne.Ennyi erővel akkor mindenki földhöz ragadt?Igen is hiszek a gondolat erejében,főleg mert képeket festek,novellákat írok,stb, tehát a gondolatok közvetítése és értelme sokat jelent nekem. DE: akik azt hiszik tárgyakat tud mozgatni,ufót láttak,szellemekben hisznek, mert látták őket,de csak fényképen,ezek az emberek unalmukban teszik ezt,feltünősködésből.Valaki ebből él,embereket ver át,telefonon gyógyít,stb. Szóval az,hogy te hiszel ilyen dolgokban,nem azt bizonyítja,hogy az értelmi színvonalad magas.Aki művelt és intelligens,nem hisz csodákban,és ettől még nem földhöz ragadt.Pont nekem van kinyitva a szemem,mert tudok reálisan is gondolkodni,és nem fizikai világok létezésében is hiszek.De csak ésszerű szintig.Az ismerősödnek meg adok százezer forintot ha felemel bármit is a gondolatával,feltéve ha nem bűvésztrükk volt az egész
2009. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
Ja és az ilyen dolgok játéknak jók,óvodás szinten maradtaknak.Vagy akik nem képesek szembe nézni a valósággal: NEM VAGYUNK KÉPESEK CSODÁKRA
2009. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%

ez nem csoda hanem az ember egyik "elfelejtett" képessége! De nem hisznek benne ezért nem működik náluk. A Baalbeki több ezer tonnás köveket hogy mozgatták több ezer éve?!


[link]

okuljatok!

2009. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell tárgyakat mozgatni gondolattal, mint például rózsaszín egyszarvún lovagolni, vagy griff madár hátán repülni, istenhez imádkozni, szivárvány aljában aranyat találni, stb. Én ezeket minden nap csinálom. Meg is tudom mutatni, bizonyítani! tudom hogy ezek mind működnek. Azonban előre szólok, hogy csak az fogja látni, aki IGAZÁN hisz benne.
2009. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A kérdést csupán viccből írtam ki (gondoltam nyilvánvaló), mindenesetre érdekes válaszokat is kaptam (rossz értelemben érdekes).
2009. júl. 31. 13:55
 17/22 anonim ***** válasza:

21:54-esnek nagyon igaza van!


annyira ruhellem a kemény racionális gondolkodású embereket

2010. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A legszomorúbb különben, hogy ezek az emberek nem csak hogy kemény racionális gondolkodásúak, de azzal sincsenek tisztában amit a tudománynak eddig sikerült felfedezni az anyagi világról.

Ha látnák, és értenék például a kvantumfizikai kutatások eredményeit (amit matematikusok, fizikusok - tehát a valódi "racionalisták" értek el), bizony komolyan elgondolkoznának, hogy a világ mennyire összetett, és hogy mennyire keveset tudunk még.

Nem is beszélve a pszichológia, pszichiátriai kutatásokról... (különösen a neuropszichológiáról)


Olyan dolgok vannak, hogy csak ámulnátok... persze ezeket nem mutogatják a TV-be, ott csak a hülyeség megy. Arra van igény!


Arthur C. Clarke írta:

Minden elegendően fejlett technológia

megkülönböztethetetlen a varázslattól.

2010. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Zsocabonito válasza:
Ha a fizikát vesszük lehetséges. Levezették. Mivel a gondolatnak is van súlya lehet vele tárgyakat mozgatni. Fizikában bizonyított hogy két dolog aminek van súlya hat egymásra, kölcsönhatásban van. Tehát elméletileg lehetséges hogy tárgyakat mozgassunk a gondolatunkkal.
2012. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
helló meditálj sokat meg amit az egyik válaszoló mondott mert igaza van!AMÚGY MEGJELENTEK ITT OLYANOK,HOGY AKIK SZELLEMET,UFÓT LÁTTAK,CSAK KITALÁLTÁK.ÉN LÁTTAM MINDKETTŐT.ÚGYHOGY NEM KELL AZ IGAZSÁGOT TITKOLNI!MIT GONDOLTOK A BOSZORKÁNY MEG AZ ÖSSZES ILYEN ÖTLETET A VALÓSÁGBÓL VETTEK!CSAK TITKOLJÁK.HA VALAKINEK NEM TETSZIK VAGY VALAMI ELÉR A z.bella084@gmail.com ON.
2014. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!