Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen szaga van? Lehet egy...

Milyen szaga van? Lehet egy felnyitott, halott emberi test szagát hasonlitani? Ha igen mi az? :D

Figyelt kérdés

Jövőre 10. osztályos leszek.A biologiatanárral valószinüleg megyünk boncolást(ember) nézni.nagyon kiváncsi vagyok már, hogy hogy is van ez.

Az egyetlen dolog ami kissé aggaszt az a szag. Sokan mondták,hogy attól lettek rosszul.

Lehet valamihez egy felnyitott halott emberni test szagát hasonlitani?

ha igen mihez?:D

Lehet,hogy meglepő és brutális a kérdés.De érdekel.

Előre is köszi:)

Kellemes estét!


2009. júl. 29. 21:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%

nem igen lehet de én ezt nem értem

úgy tudtam betiltották középoiskolában a boncolások látogatását

2009. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
90%
betiltották...ez teljesen biztos
2009. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%

akkor jól tudtam ..

de sajnos arról is tudomásom van, hogy "suttyomban" lehetséges, és ezen nagyon fel vagyok háborodva

2009. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
egyébként pedig ne is akard megtudni, borzasztó, és semmihez se hasonlítható !
2009. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

Bár én soha nem voltam boncoláson, azt gondolnám, hogy az emberi test szaga olyasmi lehet, mint egy állaté. Egy rothadó állati hulláé. Olyat már biztos éreztél, dögszag közelről.

Persze, lehet, hogy tévedek, és nem ily olyan.

2009. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit mond nektek az az kis erdélyi város neve,hogy Csikszereda.Nos nekem itt van az otthonom:D

A gimnáziumnak , ahová járok, van szerződése a korházzal, igy tudunk évente egyszer résztvenni egy boncoláson. a szakosztályokat viszi álltalában egy, vagy két felügyelő biologiszakos tanár:).

2009. júl. 29. 21:40
 7/35 anonim ***** válasza:
7%

és ez téged ilyen furcsa mód örömmel tölt el?

hallod te perverz vagy rendesen, nagyon örülök h nálatok ez az állapot, talán majd ott is rájönnek h nem túl jó ez így

2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
nos, én az orvosira járok, szóval van tapasztalat bőven. engem a főtt tojás fehérjéjének a szagára emlékeztet, vagyis annak pont olyan a szaga. persze ez függ a testtől, az állapotától meg a személytől, aki szagolja. amúgy kicsit se vészes.
2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Kedves 21:43 as válaszadó.

Orvosira készülök.Ezzel jár a dolog.

Nem tölt el örömmel,de igenis érdekel.

És szerinted akkor minden egyes boncolóorvos egy perverz állat?...kétlem.

2009. júl. 29. 21:46
 10/35 Sexylady válasza:
92%
Már miért lenne perverz? engem is érdekel, én is szívesen elmennék boncterembe...
2009. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!