Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » NAGYON EGYSZERŰ fizika házi!...

NAGYON EGYSZERŰ fizika házi! Mondanátok (érdekes ) testet és annak sebességét? Több lent

Figyelt kérdés
pl.: hópehely és ...km/h a másik olyan helyzetet aminél a mozgás többféle pl: kocsiban dobálod a labdát fel le. kocsihoz viszonyítva egyenesen halad (fel-le) úthoz képest pedig ferdén. ha valami nagyon szépet írtok (pl hold-föld mozgás) akkor kapnék + pontot :) köszönöm a kedves segítőknek :)

2012. szept. 12. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon egyszerű akkor miért nem csinálod meg te magad?:D
2012. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2012. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert szeretnék plusz pontot (nem vagyok túl jó fizikából) és azt mondta csak az kap aki: " olyat mond hogy mindenki rácsodálkozik húha tényleg! " (ezt a másodikra értem:) szóval kérlek legyetek annyira kedvesek és példái a segítőkész embereknek hogy nem szidtok a kérdés miatt hanem segítetek :) kérlek nagyon sokat segítene ( és két zöldet kap mivel két felhasználóm van )
2012. szept. 12. 15:15
 4/8 anonim válasza:
A LOVAGLÁS: ló is mozog meg a meg te is rajta!
2012. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) erre én nem is gondoltam :D ha még tudtok ilyen jókat...:D
2012. szept. 12. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Szex
2012. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tovább gondolva a Föld-Holdat.


A Hold kering a Föld körül, a Föld a Nap körül, a Nap meg a galaxis központja körül.


Vagy a vidámparkokba van az a játék ahol beülsz egy kocsiba,az pörög a saját tengelye körül, ami egy belső körön van ami szintén pörög az egyik irányba és van egy nagyobb kör ami meg a másik irányba.

2012. szept. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a szex fizikán nem túl jó ötlet . biológiára gondolhatsz...

a vidámparkos egész jó :)

2012. szept. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!