Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi tortenhetett vele? Miert...

Mi tortenhetett vele? Miert nem emlekszik? Idokieses?

Figyelt kérdés
Fura dolog tortent a baratommal. Beszelgetes kozben (hirtelen) mondta, hogy varjak egy kicsit.Vartam fel orat, de nem irt es aggodtam mert nem szokott csak ugy eltunni es kozben irtam neki, de nem valaszolt. Egyszer vissza ir es ugy beszelt, mint aki akkor ebredt fel elegge ossze-vissza.. Kerdeztem tolle, hogy miert mondta fel oraval ezelott, hogy varjak egy kicsit? Nem emlekezett ra csak arra, hogy akkor fajt a hasa( nem szokta ilyen dologert azt mondani, hogy varjak es nem tunne el ezert csak ugy). Nem is emlekezett arra, hogy mi tortent vele abban a fel oraban. Mikor irt kicsit magankivul volt es vissza kellett olvassa a beszelgetest, hogy hatha beugrik neki valami, de rajott hogy nem is emlekszik a beszelgetesunk elejere. Ugy gondolta, hogy megkert varjak aztan kis idore ra mar irt is. Nem tunt neki fel oranak. Mikor mondtam mennyi ido telt el csodalkozott es nem emlekezett semmire.
2012. szept. 13. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak szórakozott veled, de az is lehet, hogy elájult.(velem történt már ilyen, hogy forró vízgőztől beájultam és több perc, vagy talán óra, már nem emlékszem, mert régen volt, csak néhány másodpercnek tűnt, bár elég gyanús volt)
2012. szept. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvitték a ufók análpróbára, jobb is hogy nem emlékszik.
2012. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet elszívott egy viccescigit
2012. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Epilepszia esetleg? Úgy tudom nem emlékeznek a rohamra. De van, hogy az ember iszonyú álmos, és elalszik egy pillanatra, és azt se tudja aztán hol van.
2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem epilepszia es el sem aludt. valoszinubb az, hogy elajult es utanna kaba volt es azert nem tudta mit ir nekem.
2012. szept. 13. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!