Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Meddig lesz ez a tikkasztó...

Meddig lesz ez a tikkasztó meleg? Szeretem a nyarat, de ez már túlzás, nem lehet kint lenni.

Figyelt kérdés
Tudja esetleg valaki pontosan? :)
2009. júl. 31. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát olyan augusztus végéig :D ameddig tart a nyár. Énsem bírom a meleget, de ez még mindig elviselhetőbb, mint a 40 fok ami két hete volt. Elvileg nyár közepe van ez a normális, de én egy átlag 25 fokkal simán kiegyeznék akár egész évben.

Vízközelbe kell menni, én most asszem barátomat befűzöm, hogy menjünk a közeli bánya tóra, imádom a vizet :9

2009. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 baranyi kálmanné válasza:
100%
Hol van az a bányato igyenes?Nekűnk is jo volna ?Mert másra nem telik.
2009. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom jó lenne a víz közelben,de egyenlőre nem tehetem,pici babám van. :)Pedig a Balatonnál lakunk,és még sem megyünk le...Talán majd jövőre.Na igen nekünk is az a 25 fok tökéletes lenne,de nem mi szabályozzuk a "kapcsolót" :)))) Jó éjt Nektek!
2009. júl. 31. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl. Szentendre határában, a Luppa-tavak. 11-es útról megközelithetők.
2009. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!