Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek igaz hogy 2012....

Dzsugaswily kérdése:

Szerintetek igaz hogy 2012. december 21. -én valami olyan természetfeletti dolog fog történni hogy esetleg a föld valamely pontján az emeberiség kihal, vagy elpusztulunk?! - ( És kérlek hogy ne írj olyat ami hülyeség )!

Figyelt kérdés
Köszi!
2012. szept. 19. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem igaz. Eddig is már ezer világvége jóslat volt egyik se jött be, ez se fog. Egyébként nem létezik olyan hogy egy állatfaj (itt az ember) a föld egy részén kihal.
2012. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12%
Az emberiséget csak megakarják félemlíteni,például hogy sok hitelt vegyenek fel mert ugyis meghalunk.Igen egyszer de nem most...
2012. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Komplikato ***** válasza:
57%

Szerintem nem, 1999 óta kb. volt egy tucat ha nem több "világvége" dátum és még itt vagyunk.


Ellenben van egy visszaszámláló az Anonymous oldalain erre a dátumra rögzítve ..., hogy senki ne unatkozzon.

2012. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Mivel már a kérdés maga is hülyeség, nem lehet rá normális választ adni azon kívül, hogy NEM.
2012. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljes kitaláció az egész 2012-es őrület. Senkit nem érdekel, hogy a maja naptár valájában már 2011-ben lejárt, elszámolták. Ennyit erről.
2012. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shai-Hulud ***** válasza:

Bemásolom ide a legutóbbi ilyen kérdésre adott válaszomat.

(Bár az éppen az ezotéria kategóriában volt. De úgy látszik, a hasonló kérdések terjednek, mint a nátha.)


Igen, végre megint lesz világvége!

HURRÁ! Olyan régen volt már a legutóbbi, éppen itt az ideje egy újnak.

És hogy el ne felejtsük az eddigieket:

[link]

[link]

Már ennyit sikerült túlélnünk - eggyel több már nem számít.


Pedro

2012. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A legújabb "elmélet" szerint elnéztek valamit, és nem világvége, hanem a világvégéhez végül elvezető spirituális változások fognak elindulni, alig érzékelhetően.


Amúgy pedig NEM igaz. Csak könyveket/túlélőkészleteket lehet eladni ezzel a marhasággal. Írnék még többet is, de be kell fejeznem a 2015.01.01-én esedékes világvégéről szóló könyvemet.

2012. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 24. 20:12
 9/11 anonim válasza:
Olvastam, hogy a Sony Pictures a 2012 című filmhez készített olyan ál weblapot ahol ez szerepel, így kezdődött az egész: [link]
2012. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek igaz hogy 2012. december 21. -én valami olyan természetfeletti dolog fog történni hogy esetleg a föld valamely pontján az emeberiség kihal, vagy elpusztulunk?! - ( És kérlek hogy ne írj olyat ami hülyeség )!"


A kérdés volt a hülyeség.

Először tisztázd magadban, hogy szerinted mi a természetes, és mi a természet feletti.

Aztán ha rájöttél, hogy nincs felette semmi gondold végig mit írtál.

2017. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!