Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha egy ufonauta a kezedbe...

Ha egy ufonauta a kezedbe adna egy gömböt, rajta egy piros gombal, mit tennél? (ezután az ufonauta rögtön teleportálódik és elmegy)

Figyelt kérdés
A gömbszerkezet sérthetetlen, átvilágíthatatlan. Egyedül az látható rajta, hogy azt a piros gombot meg lehet nyomni. Felirat, jelek, nincsenek rajta.

2012. okt. 5. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10:

Nyílna egy dimenziókapu mögötted és a Slenderman belerántana...

2012. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Először is beszarnék.

Aztán lennék olyan kíváncsi, hogy megnyomjam a gombot. Az, hogy utána mit csinálnék vele, már azon múlik, hogy milyen funkciója van a gombnak. Ha semmilyen jelentős. hírt csinálnék belőle a médiában, valahogy bebizonyítanám, hogy egy földönkívüli adta nekem, majd eladnám rengeteg pénzért.

2012. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

16:59 na jó, és ha a gomb afféle csapáskijelölő, és megérkezne a reptoid-lumbulábi-motherbookdriver flotta? :D


Vagy ha pl. nyílna egy inter-dimenziónális transzmitter féregjárat a gomb lenyomása után? :)

2012. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Had ajánljam a válaszolók figyelmébe, hogy a piros gomb megnyomásával (de lehetőségként akár a nem megnyomásával is) nem kevesebb mint az emberiség jövője foroghat kockán.


Tehát minimum számolni kell a következő 3 lehetőséggel:


1. megnyomod és egy gigászi robbanással a Föld bolygó helyén egy diónyi fekete lyuk kering tovább. Vagy csak az emberek bénulnak meg egy szempillantás alatt.


2. megnyomod, és azonnal dimenziót vált az emberiség, beindul az emberiség felemelkedése minden szinten. Lényeg hogy beköszönt a tejjel mézzel folyó kánaán.


3. nem nyomod meg, de lehet hogy közben már belül ketyeg egy belső óra, és ha x időn belül nem nyomod meg akkor az 1-es lehetőség bontakozik ki. (de az is lehet hogy a 2-es)


/Egyébként csak egyetlen helyes válasz létezik arra hogy mit tegyél, kíváncsi vagyok ki jön rá először. Ígérem szólni fogok mikor úgy lesz./

2012. okt. 7. 01:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Nos, én egy ember által készített dolgon nem nyomok meg semmilyen gombot, ha nem tudom mire jó az, lehet ez mobil is, nemhogy egy földönkívüli által adott kütyürén.
2012. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13, az első esetben elintézném, hogy jutalomban részesüljek az ufonauták részéről, amiért segítettem nekik elfoglalni egy bolygót. A második esetben pedig gondolkodás nélkül beleugranék az interdimenzionális transzmitter féregjáratba.


Ha pedig a lentebb leírt három lehetőség közül lehet csak választani, akkor sem változik semmi. Az első esetben megtudom, hogy mi van a halál után, vagy hogy van-e valami, úgyhogy az nem zavar. A második lehetőség tök pozitív. A harmadik lehetőség pedig nálam alapból kiesik. Szóval megnyomom.


#12

2012. okt. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én csak NYOMNÁM, NYOMNÁM, NYOMNÁM, NYOMNÁM... xD


De mi van ha elromlik közbe?

2012. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Phenom1971 válasza:
Azért még mielőtt eltünne a lény, egy intergalaktikus ökölcsapást mérnék a retinájára, hogy Ö is érezze hogy én is törődöm az Ö sorsával.
2013. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!