Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerintetek milehetett ez...

Szerintetek milehetett ez nagyon furcsa volt?

Figyelt kérdés
ültem irodalom órán és egyszer csak nagy halvány kék lett minden 1másodpercre kb utánna pedig ilyen fehéres (nem pislogtam) és olyat éreztem mintha az áram rázna meg ,kisimpulzosok voltak vagy nem is tudom hozzáhasonlítani semmihez , amikor megtörtént előtte néhány tanár cinkelt rám és miútán ez megtörétnt pedig kedvesek voltak stb... és néhány tantárgyat pedig hirtelen megértettem pl fizika matek amit eddig nemm szerintetek ez mi lehetett ? 18/F

2012. nov. 20. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
tarkón vágtak egy szeneslapáttal
2012. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ViktorKovacs válasza:
0%
elozo valaszolo: XD
2012. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy szerintem a szokásosnál kicsit nagyobb fekete lyuk szétrobbanása lehetett,mert a fekete lyukaknak van elektromos töltésük és az enbert elektromosság tartja össze csakhogy nem negatív... a fekete lyuk mikor szétrobban akkor kilökődik az elektomos töltése is (az átlagos méretű földi fekete lyuk kb kvark méretű és ez sztem egy atom méretű lehetett. :-) de ez a valószínű...
2014. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!