Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Fotoszintézis: Q-ciklus,...

Fotoszintézis: Q-ciklus, plasztokinon pool része a ciklikus elektrontranszportnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha 20 milliószor rakod fel a kérdést, akkor sem fog senki válasozlni. Írd be a google-ba és megkapod a választ
2012. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnálom, hogy lefagyott a gépem, és azt hittem nem írta ki... Amúgy ha már egyszer ennyire kommentelhetnéked van, igazán írhatnál valami értelmes választ, de biztos csak rossz napod van...
2012. nov. 29. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt neked van rossz napod, ha mlg olvasni sem tudsz: "Írd be a google-ba és megkapod a választ" fura., de nekem működik, de ha szerencséd van, akkor biztos ez is a géped hibája, és nem buta vagy
2012. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aham, talán ezt a honlapot arra használják az emberek, hogy gyors választ kapjanak, ha nincs idejük/kedvük Wikipédiát böngészni, de írogass csak mindenkinek hasonlóakat, aztán majd csodálkozol, ha az lesz a neved alatt, hogy (hasraütés) 20%-ban adsz helyes válaszokat! Épp most segítettem a statisztikádat lejjebb szállítani. Amennyiben téged a "megbízhatóságod" nem érdekel, fogalmam sincs, miért jársz ide. Szerintem sokkal ostobább és feleslegesebb kiírásokat is tudsz vadászni, mint az enyém. Hajrá! ;) Időközben utána néztem a plasztokinonnak, kiiktatom a figyeltjeim közül, továbbá hogy mondjuk abban 20%-ban neked is igazat adjak: valóban nem telt sok időbe, és nem is kívánok többet szakítani rá, illetve rád.
2012. nov. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!