Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
lassan eljutok odáig hogy elvégzem a gimit és semmi ötletem sincsen azzal kapcsolatban hogy merre tovább.magyarországon drasztikusan csökkenteni fogják az államilag támogatott helyeket , és nem áll a szándékomban fizetös egyetemre/fösulira járni. nem is tehetném meg. egy évet tanultam ausztriában szóval a német felsöfokum megvan és az angol közepem is. a természettudományok érdekeltek, érdekelnek a legjobban.nagyon szeretem az állatokat szeretek rajtuk segíteni. sokáig a pszichiáter és az állatorvos merült fel bennem lehetséges életcélnak. de a tanulmányi eredményeim nem lettek elég jók hozzá. mit tudnátok nekem ajánlani hasonló szakirányban? milyen egyetem/fösuli? milyen szak? milyen állás? milyen lehetöségeket?
2012. dec. 4. 19:07
 1/4 galambd ***** válasza:
100%

Szia,


én ajánlani tudom az ELTE biológia szakát.

Az oktatás minősége jó és tényleg lehet kezdeni vele sokat (sajnos leginkább külföldön).

Azért a legfontosabb az, hogy legyél nagyon-nagyon elkötelezett a biológia iránt, különben eltántoríthatnak az elvárások.

De ha kitartó vagy, nagyon sokra lehet vinni (ha pl. segíteni akarsz az állatokon, a természetvédelem jó választás lehet számodra).

És a pontszám se annyira magas, mint pl. állatorvosin.

Még 1 dolog: a kémia eléggé sok a biológia szakon, tehát évkezdésig nézd át alaposan, ha ide jelentkezel :-)


Remélem, tudtam segíteni

2012. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
prostituált
2012. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elso valaszaat koszonom, hasznos volt. Masodiknak uzenem: rosszabb napjaimon mar eszembe jutott...
2013. jan. 24. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt lapzgass, hátha megtetszik valamelyik foglalkozás:


[link]

2013. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!