Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hol tudnék nátrium poliakrilát...

Hol tudnék nátrium poliakrilátot venni?

Figyelt kérdés
És kb. mennyiért?

#kémia #nátrium #nátrium poliakrilát #poliakrilát
2013. jan. 3. 00:36
 1/7 anonim válasza:
0%
Házi készítésű pelenka? Vannak homoszexuális hajlamaid?
2013. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem! Bűvésztrükköt szertnék vele csinálni, "műhavat".
2013. jan. 9. 19:51
 3/7 anonim válasza:
Akkor menj be a boltba, azt vegyél.
2013. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

az első válaszolónak: lehet nem mindenki szeret a kakás felnőttpelenkájára recskázni, nem kell egyből magadból kiindulni... tudom, hogy a gugli még az olyan beteg agyi csökevényeknek is tud némi "álértelmet" kölcsönözni, mint amilyen te vagy, de csak azért kár vadásznod a fórumokat, hogy beböföghesd az első guglitalálatod, ami a másik ablakban meg van nyitva.. inkább keress néhány igazi barátot te beteg fasz.. az utolsó hozzászólónak meg kár bármit is mondani, ez a poén 30 éve is nagyot ütött, az emberiség nevében köszönöm, hogy próbálkozol, de sztem próbálkozz kicsit keményebben, talán nagyobbat fog szólni legközelebb:S


A kérdésre válaszolva, nem tudok róla, hogy eredeti formájában sima boltban lehetne kapni, szerintem neten próbálkozz valamelyik kemikáliákat forgalmazó cégnél. Nem tudnék ilyet mondani, talán kérdezz meg valakit, aki laborban dolgozik, pl. suliban egy kémiatanárt vagy hasonló, talán ők tudnak segíteni.

2013. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végre egy értelmes válasz!:)
2013. jan. 13. 22:21
 6/7 anonim válasza:
Hello. Érdeklődnék hogy sikerült-e venned? Ha igen akkor hol és mennyiért?
2013. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Loyal Matyas válasza:
kis késéssel xd de nekem is ez lenne a bajom :D nekem a nedvszívóhatása miatt lenne szükségem rá, mint növény táptalaj pótlására szolgáló kisérlet fő eleme.
2016. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!