Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Segítség!? A Biológia tanárom...

Segítség!? A Biológia tanárom egy hárpia!

Figyelt kérdés
Az bajom,hogy van egy tanárom.A biológia tanárom.Az a bajom,hogy egyszerűen egy boszorkány,mindenkit leszid a semmiért ordít mint a fene de van mikor olyan halkan beszél hogy senki nem hallja de ha megkérdezzük hogy mit mondott megint kiakad,így az osztály csak akkor tud tanulni ha a 45 percből kb. 10-15 percet normálisan mond el.Nincs sok időm ahhoz hogy itthon tanuljak,mert 8 különórám van de nem akarok megbukni azért mert a tanár szarul magyaráz.Jó a felfogásom,és igazából jól tanulok,csak matekból vagyok rossz de mondjuk az az én hibámból,hogy egyszerűen nem értem.Na de mindegy a lényeg a biosz,hogy tudnék úgy tanulni rá,kevés idő alatt hogy TUTI BIZTOSRA tudom?Előre is köszi a(z értelmes) válaszokat.:)

2013. jan. 3. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmiféle trükk, le kell mellé ülni és megtanulni. Ha az órán nem lehet figyelni az se nagy hátrány, otthon mindent meg lehet tanulni.
2013. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ha pedig probléma van a tanárral szóljatok az osztályfőnöknek és/vagy az igazgatónak.
2013. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem szabad, hogy egy rossz tanár elvegye a kedved egy tudománytól. Anno én sem szerettem a biosztanáromat gimiben és emiatt bizony nem is tudtam olyan lelkesen tanulni. Most mesterszakos hallgató vagyok egy szinte csak biológia-témájú területen. Arra kell gondolni, hogy maga a tudomány mennyire érdekes és ha valóban érdekel otthon könyvek vagy esetleg az internet segítségével meg lehet tanulni. A tanár csak egy segítség a tanuláshoz, valójában nem téged tanítanak, hanem TE tanulsz. Sok sikert a biológiához, az egyik legszebb tudományterület.
2013. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek főleg az utolsónak.:) Háát...kinek mi az érdekes.:D Én inkább a zenében jeleskedek(7 külön óra).
2013. jan. 4. 16:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs...8
2013. jan. 4. 16:41
 6/6 anonim válasza:
100%
én is ilyen helyzetben voltam még régen, az enyém is egy boszorka volt, és mindenért üvöltözött még a semmiért is.szerintem ha nem értesz semmit az órából akkor is ott van a tankönyv amiből a tanárod is magyaráz mert azért csak nem a fejéből mond mindent szerintem az egy jó megoldás ha otthon leülsz egy 30 percre és kiírod az adott anyagból a lényeges dolgokat én ezt javaslom. ha segítség kell akkor nyugodtan írj privit :))
2013. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!