Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit szólsz ehhez? Te tudtál...

Mit szólsz ehhez? Te tudtál róla? Tanították az iskolába? (Link lejjebb. )

2009. szept. 3. 09:57
1 2
 1/11 Salx Narval ***** válasza:
72%
A naprendszerünket igen, a többit nem.Hát ugyancsak aprócskák vagyunk és még alig láttunk valamit, mik lehetnek még?
2009. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Tanítani csak részben, de emlékszem, hogy olvastam róla még kissrác koromban mert érdekelt.
2009. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, benne van az atlaszban is. Amúgy azt írja méretarányos pedig nem is az (mármint a naprendszeres résznél). Amúgy vannak ennél jobb videók is, de gondolom megtaláltad őket, ettől a videótol könnyű eljutni.
2009. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Tanítják, de ez sokkal képszerűbb és így jobban megfog. És tényleg nem is ez a legjobb videó.
2009. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk tanították, de elhiszem, hogy neked nem, mivel még írni sem tudsz normálisan...
2009. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért írod, hogy nem tudok normálisan írni? Mit írtam rosszul?
2009. szept. 3. 16:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Iskolában és nem iskolába? Ez volt a baj? Te biztos magyar tanár vagy, de én csak 4-es voltam magyarból. Biztos azt is tudod, hogy ez nem szarvashiba. Én sem szeretem ha valaki nem tud helyesen írni, de nem szólok be Neki, mint egyesek.
2009. szept. 3. 16:16
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagyok magyartanár és ez szarvashiba, kérlek. Nem mindegy, hogy az iskolában vagy, vagy indulsz az iskolába. Talált egyébként, tényleg beszólok azoknak, akik nem tudnak helyesen írni.
2009. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Az előző válaszolónak ajánlom figyelmébe a "nyelvtan náci" kifejezést.

Az angol megfelelőjéről már számos helyen lehet olvasni, pl itt: [link]


vagy itt: [link]


:D

2009. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk tanították is, de már előtte is tudtam ilyeneket, mert érdekelt és elolvastam :)

22/L

2009. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!