Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miamiban mindig jo ido van?...

Miamiban mindig jo ido van? Vagy hol van mindig nyar?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 08:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rossz a kategoria :Sxd
2013. febr. 3. 08:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Miamiban ott a hurrikán-szezon, amikor kb. egész nap zuhog az eső, és ez hosszú hetekig eltart. Persze nem folyamatosan, de minden nap esik, mintha dézsából öntenék. Ráadásul konkrétan Miami - mivel parton van - néha ténylegesen kialakult hurrikánoknak is áldozatul esik.


Az viszont tény, hogy az év nagy részében meleg van, és fülledt. Én Orlandóban voltam nyáron, meleg volt, párás, és állandóan esett, minden nap, NAGYON. (Augusztus vége volt)


Los Angelesben szerintem jobb, kiegyensúlyozottabb a hőmérséklet.

2013. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ráktérítő és a baktérítő között bárhol nyár van mindig. Ott a "tél" az maximum egy esős évszak, mikor sokat esik - de meleg van.
2013. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólónak:

Ez egy baromság. Ill. annyi igaz, hogy fülledt, nyáron, és igen, van hogy esik az eső kb 3 percig, aztán újra hőség van. Télen viszont olyan az idő, mint itthon a nyár.

2013. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!