Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » UFO-t láttam? Magyarázatot...

UFO-t láttam? Magyarázatot tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron,amikor ott voltam rokonoknál,akkor felettünk repkedett kb. 10 méterre lévő csészealj.Világított,mindenki nézte,utána 1 perc múlva elrepül nagyon messze.Életemre esküszöm,hogy láttam,11 éves voltam,és nem ITTAM!Ez nem vicc,értelmes válaszokat kérnék,elég nagy volt,kb 3-4 méter hosszában.

2013. márc. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kedves Ferenc! Ufo kutatokat keress meg kérdéseddel.
2013. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy majd 1 év múlva eszedbe jutott megkérdezni. Gondolom fénykép, videó nem készült az esetről, hiszen mindenki nagyon meglepődött. Örülök, hogy 11 évesen nem fogyasztasz alkoholt.
2013. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
szóval most vagy 12 éves. Ok.
2013. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dubi ***** válasza:
Milyen ido volt? Akar gombvillam is lehetett. Persze erre is kicsi az esely, de tobb mint az UFO-ra.
2013. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Este volt.
2013. márc. 8. 20:03
 6/10 Doruss ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy szomszéd szórakozott valami távirányítós játékkal?
2013. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dubi ***** válasza:
Az időjárásról kérdeztem... De ha este volt, honnan tudod, hogy pont csészealj?
2013. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
káprázott a szemed. jó esetben.
2013. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

Hogyan röpködött? Ide oda lengett, körözött, egyéb?

Milyen látási viszonyok közt? Naplemente, éjszaka stb.? Környezeti terepviszonyok? Hangot hallottatok? Tíz méterről, ha gyorsan mozog, a "huzatát" is érezni kellet. Egyéb hatások? Égnek álló haj, csiklandozó bőr, egyéb?

Milyen sebességgel távozott, hogyan tűnt el?

Mindezeket végigkérdezik az olyan szervezeteknél is, akik komolyan veszik az ilyesmit és gyűjtik az adatot.

Csak hogy a kamukat és egyéb természetes, félrenézett jelenségeket is kiszűrjék.

Mert a komoly ilyen jellegű adatgyűjtő szervezetek, bármilyen hihetetlen a szkeptikusoknak, nem esznek meg ám minden maszlagot és a csalások nagy részét már első körben kiszórják.

Ha tényleg megtörtént, keress neten ilyen szervezetet, van jónéhány, de felkészítlek, ha kamuzol, marha gyorsan lebuktatnak.

2013. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincsenek idegen lények. bizonyítható is.
2013. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!