Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Láttam egy filmet, mi a címe?

Láttam egy filmet, mi a címe?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, milyen szóval lehetne leginkább illetni, talán az ismeretterjesztő filmek közé tartozott leginkább. Kvantumfizikáról szólt, azon belül is a kísérleti távolhatásról. Az egészet egy szerencsekerékkel szemléltették. Benne volt Niels Bohr és Einstein vitája, érvekkel, hogy mért létezhet és mért nem. Szeretném elküldeni a fizika tanáromnak. Aki látta, és emlékszik címre vagy bármi információra róla, kérem segítsen.

Előre is köszönöm!



2013. márc. 20. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán ez?: [link]
2013. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem egészen, amit én láttam, az magyar volt és elfelejtettem mondani, hogy volt benne szó a teleportálásról is, továbbgondolva ezt az egészet. De valami ilyesmi stílusú volt, animációkkal és közben beszéltek is mindenfélét, pont úgy, mint ennél. Ha jól emlékszem, akkor valami tudományos sorozat része volt, de ez nem biztos. Mindenesetre köszönöm.
2013. ápr. 13. 10:42
 3/3 Zoli1219 válasza:

Szia!


A film címe: A kozmoszon túl: Kvantummechanika

A National Geographic-on volt sorozat egyik epizódja.

[link]

Videót sajnos nem találtam az interneten, talán próbálkozz valamelyik torrent oldalal.

Remélem tudtam segíteni.

2013. ápr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!