Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet tudni, hogy mennyi...

Lehet tudni, hogy mennyi ideig él egy mélytengeri kalmár?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 12:32
 1/4 Aroniusz ***** válasza:
Nos ,ha ugyanarra gondolunk mindketten a,akkor 100-128 évre tehető ez élete.Én a kísértetetiesen nagy 3-4 méteres kalmárról beszélek,amely a tengerek sötétjében él.Eddig egy léetző példányról,tudunk azis halott és nemnrég felis boncoltál.Azon lett megállíptva hogy kb 40-50 éve él a szervei remek állapota miatt még legalább 50-60év várt rá,halála nemvolt természetes...azthiszem valaki kifogta a hulláját és valaami nális nagyobb állat sérthette meg.Elvileg legalábbis.Remélem segítettem:)
2013. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én viszont több cikkben is azt olvasom a neten, hogy ezek a kalmárok rövid életűek, és éppen ezért biszexuálisak, mert ritkán találkoznak.
2013. ápr. 4. 20:41
 3/4 Aroniusz ***** válasza:
Nos lehet nem ugyanarra gondoltunk.De ha hinnél a cikknek nemtetted vola föl ezt a kérdést,nemde?
2013. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aroniusz ***** válasza:
És a biszexualitás mért adná a rövid életet amugy?Az a cikk sztem egy rakás sületlenség,én jobban bízo azokban az orvosokban akik boncolták és megállapították a dolgot,de ahogy gondolod...
2013. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!