Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nemrég vettünk 500 természetes...

Nemrég vettünk 500 természetes kőböl kifaragott feketés szinü macskakövet. Az egyiket törötten kaptuk és láttam benne valami sárgásbarna érdekes formát ami nem beton, nem cement és semijen kütöanyag. Szerintetek lehet fosszilia?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy bazalt, vagy andezit kő amit vettetek ... mindkettő vulkanikus kőzet ... ha belerepült valami élőlény mielőtt megszilárdult volna, és a hő nem égette szét akkor lehet ... vagy növény ... mennyinek látod a valószínűségét?
2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"természetes kő

feketés szinü

valami sárgásbarna"


Ezekből elég nehéz lesz megmondani. Tölts fel egy közeli éles képet a kepfeltoltes.hu-ra, és dobj ide egy linket.

2013. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
második válaszolo nemvagyok az a nagy informatikus tipus és nincs ojan fényképezögépem amivel közeli éles képet lehet csinálni de azért köszönöm hogy megprobálsz segitteni...elsö válaszolo.Én valószinünek gondolom azt amit mondtál mert elég ésszerüen hangzik.
2013. ápr. 16. 17:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 a 10000 hez ennek a valoszinüsége de én több százezer macskakövet láttam már és egyiken se láttam semmi különöset ugyhogy talán eljött az ideje hogy kapjak egy ijen különlegesen furcsa macskakövet. :D
2013. ápr. 16. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy itt a lehetséges zárványokról is írnak:

[link]

2013. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!