Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Halott légy -> cigihamu ->...

Halott légy -> cigihamu -> élő légy? Működik?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy ha fogunk egy legyet, vízbe tesszük több órára (elvileg fixre megfullad), aztán hideg cigihamuba meghempergetjük, aminek hatására feléled.. próbálta már valaki?
2009. okt. 8. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
ez most komoly?:)
2009. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem próbáltam, de most őszintén szerinted ennek mi értelme lenne?
2009. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
ha már meghalt nem lehet újjáéleszteni
2009. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
ugyanolyan,mintha széttaposnám :D meghempergetném a hamuba és felkelne,ha kilógnának a belei? kissé morbid vagyok,de hát gondolj bele :D
2009. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt egy tök komoly és megbízható haver mesélte, nem ugratott vagy ilyesmi, ismerem annyira :D Én is szkeptikus vagyok egyelőre, de nem halok meg úgy hogy ki nem próbálom 1x (amúgy állatvédő és természetbarát vagyok, semmi bajom a legyekkel.. de ez nagyon furdalja a kíváncsiságom, majd meggyónok utána ha nem jön össze..)
2009. okt. 8. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ekkora badarság hogyan juthat bárki eszébe. Vagy megfullad az bogár és kész! Halott!!! Vagy van még benne valamennyi élet /tehát nem fulladt meg/ és talán éltre lehet kelteni. És hogy csak cigihamuban?! - ebben is kételékedem!
2009. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Emberrel is működik. Próbáltam.
2009. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Én biológiát tanulok egyetemen és hidd el, nem fog az a légy feltámadni egy kis hamutol :-) De ha kiváncsi vagy, probáld ki nyugodtan.
2009. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

22:39!!!

olyan jot nevettem!!!!hätez jo volt!!!!!!:D:D:D:D:D

2009. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire kísérletező kedvű vagy,ajánlok még valamit.Régen egy öreg paraszt bácsi állította,hogy ha fűrészporra pisil valaki,rövidesen rengeteg bolha lesz belőle.Nem győzödtem meg erről,de ha akarod,tedd meg.
2009. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!