Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van az, hogyha az ember...

Miért van az, hogyha az ember kiír egy csillagászattal kapcsolatos kérdést és butaságot mod, megjelennek az önkéntek csillagászok és a sárga földig leosztják?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is láttam, hogy ez van. A megmondóemberek pedig lehülyézik a kérdezőt és úgy beszélnek vele, mint egy kisgyerekkel. Így élik ki ezek az emberek a komplexusaikat? Miért hiszik magukat olyan nagyon okosnak és tévedhetetlennek?
2009. okt. 9. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha a tegnapi "sok tejútrendszerek" kérdésre gondolsz, akkor ott is, és sokszor már a kérdésből látszik, hogy nem érdemes részletesen válaszolni.

Tudod, ha engen érdekel az univerzum, (és az iskolában ezen az órán nem voltam ott) akkor legalább a wikipediában megnézem az alapfogalmakat. Ha valaki az alapfogalmakkal sincs tisztában akkor nem fogunk elkezdeni magyarázni a különböző frekvenciatartományokban látható és a pályák alapján számolható égitestekről, mert aki nem tudja, hogy a Tejút a mi galaxisunk, az egyszerűen nem érti meg.


Tehát nagyon jó ez az oldal, de nem lehet ide 100 oldalt írni. Arra ott vannak a könyvek, a wiki, a google. Keress rá, ha valami érdekel.

2009. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Általában sokkal gyorsabban leírható, hogy: te tök idióta/hülye/stb. vagy, mint az, hogy megnyisd az oldalt amit ismersz a témában, kijelöld a címét, 'másold', majd a kérdező számára 'beilleszd', hogy amennyiben valóban érdekli, de a keresés sem megy neki, legyen honnan elolvasni.


Emberi vonás a tudás visszatartása annak érdekében, hogy a másiknál többnek látszhassunk. Van, akinek soha, van, akinek néha...rendszeresen...mindig(??!) sikerül rajtakapnia magát és korrigálni saját viselkedését.

2009. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző, teljesen egyetértek veled! Én is sokszor találkoztam már olyanokkal, akik: " naponta tízszer teszik fel ugyanezt a kérdést, nagyon nehezedre esik visszakeresni?!" - választják, ahelyett, hogy mondjuk belinkelnék a napi 10 ugyanolyan kérdés egyikét a szegény együgyű kérdező számára. Bizonyára az is közrejátszik, hogy itt élik ki a kisebbségi komplexusukat ezek a megszégyenítő, arrogáns illetők.
2009. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]


:)

2009. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Előző!


Nekem ezt hozta ki eredménynek:



Forbidden

Your client does not have permission to get URL /custom?client=pub-1649573277812656&channel=9876858746&cof=FORID:1&btnG=1&pws=0&q=mer+bazeg+el%C5%91bb+k%C3%A9rdez%2C+mint+ut%C3%A1nan%C3%A9z from this server. (Client IP address: 84.1.191.228)


Elnézését kérjük a kellemetlenségért, de ezt a kérést nem sikerült feldolgozni.


Kattintson ide, ha folytatni szeretné a keresést a Google webhelyen.



Haha

2009. okt. 11. 10:49
 6/7 anonim válasza:
Nagyon érdekes, nekem nem nem ezt adja ki. Biztos én rontok el vmit...:D
2009. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mozzilával lehet sikerül megnyitni.
2009. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!