Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Tényleg találtak már 300...

Populistafiu kérdése:

Tényleg találtak már 300 millió éves emberi lábnyomokat?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a rádióban beszélt erről valaki, kicsit hitetlenkedve fogadtam...

2013. jún. 15. 09:54
 1/10 acelsziv ***** válasza:
17%

találni találtak nem csak lábnyomokat, de több más dolgot is. Szerszámot, ékszert.

DE!

Mivel napjaink akadémikusai azt tartják, hogy a modern ember kb 30 000 éves, ezért minden bizonyítékot, ami ennek ellent mondana szépen eltüntetnek, vagy hamisítványnak kiáltanak ki.

Ajánlom figyelmedbe Nemere: Az előző emberiség c. kömyvét.

2013. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tényleg találtak lábnyomokat, de nem bizonyítható, hogy eberektől származnak.

Sőt, az sem bizonyított még, hogy 300 millió évesek lennének.Nem vizsgálták meg többféle kormeghatározóval.

2013. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
37%
ezek a lábnyomok többnyire iszapban keletkeztek. És nem lehet összekeverni a különböző fajokét. A kormeghatározás pedig az iszapban talált pollenek és egyéb szerves töredékek kielemzésével történt.
2013. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szpeti1991 ***** válasza:

Erre akarják rámondani, hogy emberi lábnyom: [link]

Már bocsánat, de ezt csak hülye hiszi el. Akárhogy kerestem, más "bizonyítékot" nem találtam, csak ezt az egyetlen egy fotót. Ez az "izé" semmit sem bizonyít, a dinoszaurusz lábnyom (ha az egyáltalán) elég jól kivehető, az emberi meg csak painttel berajzolás után válik legalább picit is észlelhetővé.

2013. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 acelsziv ***** válasza:
33%
Ennél többet is találtak, csak azok a fényképek nem kerültek nyilvánosságra. Csak feljegyzésekben szerepelnek a leletek és különböző tudóscsoportok - akik nem tudták mennyi idősek a leletek - kétséget kizáróan állították, hogy Homo Sapiens Sapiens lábnyomokról van szó.
2013. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
300 millió évest dehogy találtak!!
2013. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szpeti1991 ***** válasza:
67%
Imádom a "van csak nem látható" típusú érveket :D :D Senki nem láthatja, mert a szemét háttérhatalom megakadályozza - de van és kész! :D
2013. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha a háttérhatalom eltünteti a nyomokat, és senkisem tudhat róla, Nemere miért irhat róla könyvet? Honnan tudnak róla az összeesküvés hívők?


Vagy ez egy újabb összeesküvés? A háttérhatalom eltünteti a komoly tudósok elől a nyomokat, és odaadja hülye összeesküvés hívőknek?


Micsoda ötlet! Ebből kapásból írok is egy könyvet... :D

2013. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acelsziv ***** válasza:

Mondd már meg, hol írtam én "háttérhatalom" -ról?

Kevergeted a dolgokat és a zavarosban halászgatsz.

2013. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy rohadtul nem élt ember 300 millió évvel ezelőtt.
2013. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!