Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elmúlt éjjel éjfél és egy óra...

Elmúlt éjjel éjfél és egy óra között hol esett Magyarországon?

Figyelt kérdés
Győrből déli irányba tekintve nagyon messze erős villámlást lehetett látni, de nálunk gyönyörű tiszta, csillagos volt az égbolt. Kíváncsi lennék, hogy a zivatartevékenység merre lehetett. A Bakonyban, esetleg a Balatonon?

2013. júl. 7. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskunhalason is esett és dörgött.
2013. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pécsen is villámlott meg zuhogott az eső
2013. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagykanizsán is eső és villámlás volt éjjel.
2013. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Baján is villámlott, dörgött, de esni szerintem nem esett, legalábbis félálomban nem tapasztaltam. :)
2013. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon érdekes érzés volt innen, több száz km-ről látni ugyanazokat a villámokat, amelyeket elvileg ti is láthattatok.
2013. júl. 7. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
szekszárd körül mindenhol villámlott, de itt nem esett az eső, lehetett látni a csillagokat.
2013. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én siófoki vagyok,és egyszer felmentem az időképre,mert láttam,hogy kelet felé (éppen láttam,hogy kicsit sötét az ég),és Balmazújváros felett volt vihar!Egyébként erre 07.07-i napra én is emlékszem,és Kaposvár felett volt vihar,és nagyon jól látszott siófokról!
2013. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!