Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Amerikában vagy Kanadában hol...

Amerikában vagy Kanadában hol vannak eldugott ki tavak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint pl. a filmekben van (Nagyfiúk) hogy egy családi kis ház egy kis eldugott tónál ahol senki és semmi nem zavar. Mert úgy áll hogy el akarok fogok költözni Amerikába de a nagyszüleimet is kéne vinnem. Nekik egy ilyen kis nyugodt helyre gondoltam és ahova a gyerekeimet is ki tudom vakációra vinni. Az hogy hova költözöm az ettől függne hogy hol tudnék egy ilyen kis helyet találni. Nagyon fontos, kérem segítsenek.

2013. aug. 9. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképesztően sok helyen ,kismillió ilyen tó van főleg ,ha figyelembe vesszük a "tavak" államait pl Wisconsin, Michigan, de a legszebb állam SZERINTEM Montana. Én ott vennék egy kis vidéki házat ha lehetne rá lehetőségem.

Amúgy az ,hogy akarsz Amerikába menni az édes kevés és ,hogy a nagyszüleidet is vinnéd? Esélytelen. Soha nem kapnának állampolgárságot de még zöldkártyát sem az fix.

De ha mindenáron szállítani akarod őket akkor nem messze van Kanada inkább oda települj :D

2013. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen Kanada szerintem szebb, mert ott rengeteg a fenyőerdő, és mivel Kanada nagy része tóvidék, bárhol találhatsz tavat, sok ezer van belőle.
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!