Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi cikkről? Reális? Felhasználhatom kutatási célokra?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 10. 17:07
 1/7 anonim válasza:
Hogyne lenne reális,de ezek a közemberektől távol álló kutatások,ők ehhez mit sem értenek,jókat kérdezel...
2013. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Megpróbálhatod, de ezek szerintem nem átlagos kutatások, hiszen itt emberek befolyásolásáról van szó. Én a helyedben a védekezésről végeznék kutatásokat.
2013. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha csak nem valami szociológiai, nyelvészeti stb kutatásra gondoltál akkor szerintem ne használd fel a jelen formájában.

Szerintem nem túl jól mutatna a források között:

[link]

A PSY-OPS (tudatmódosító) technológia alapjai

Tulok "tollából"

2013. aug. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felhasználhatod, de attól tartok, nem igazán tudod, mi az hogy kutatás. Más forrásokat azért szoktak használni, hogy a saját eredmények levezetését ne kelljen részletezni (cikkek méretét korlátozzák), ha már valaki leírta. Ha te nem tudod ezt eldönteni, akkor mire használnád? Arról nem szólok, mert annyira alap, hogy milyen eszköztár kell ilyen téma kutatásához.

Inkább a tanulással foglalkozz, sokkal hasznosabb.

2013. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elektrotechnikát végeztem van tudásom az elektromosság részéhez és épitéséhez
2013. aug. 11. 19:07
 6/7 anonim válasza:
A kérdés most már csak az,hogy mi a kutatási célod,a válaszolókat,ha már vették a fáradtságot ez is érdekelheti...Lehet tudunk még segíteni.
2013. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az agy bármilyen szintű befolyásolása elektromos téren
2013. aug. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!