Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ma este tényleg csillaghullás...

Ma este tényleg csillaghullás van?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Van,de csak fényszennyezéstől mentes helyeken látszik rendesen.Valójában nem csillagok hullanak,hanem meteor darabkák égnek el a légkörben,csak a népnyelv nevezi csillaghullásnak.
2013. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag semmit se látok :D
2013. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 00-04 óra közt látszanak inkább.
2013. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én se láttam még ma ... állítólag majd hajnalban .
2013. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi feküdtünk kinn 2 órát, láttunk jó néhányat.:)
2013. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendesen csak hajnalba lehet látni úgy hajnali 1 és 4 óra körül.

Ha nagyon fény szennyezett helyen laksz akár egy kisebb város vagy nagyobb község akkor maximum a külvárosban érdemes figyelni ahol kihaltabb a hely, vagy elmenni a mező közepére éppen.

Én ott voltam a barátnőmmel és láttunk már jó párat ha éjjelre maradtunk volna akkor még többet is, de nekem holnap már dolgom van oké hogy nem kell nagyon korán kelnem de akkor is, egy laza 200km-ert kell levezetnem csak oda, aztán vissza lehet még többet mert kerülnöm is kell..... Ez van.

2013. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!