Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért nem tudtak még lefénykép...

Miért nem tudtak még lefényképezni, lefilmezni egy "élő" fekete lyukat?

Figyelt kérdés

Élő alatt igazit értek. Mert amit eddig láttam a NASA videóin, az mind animáció volt.


A hubble űrteleszkóp nem igaz, hogy nem tudott még lencsevégre kapni "távolról persze" egy igazit.


De mind animáció, ami video tőlük származik. Miért nem eredetiek? Vagy kamu az egész univerzum história?



2013. aug. 24. 23:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy rengeteg pénzükbe kerülne az, hogy egy élő bolygóról, vagy egy élő fekete lyukról feltöltenének az internetre egy vagy két videót.
2013. aug. 24. 23:07
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Hello


a fekete lyuk azért fekete lyuk mert sem fény sem semmi más energiafajta nem tud kijutni belőle ezért láthatatlan mind a szem mind a kamerák számára

2013. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De azért egy eredeti videofelvétellel azért szolgálhatnának már legalább valamilyen bolygóról, a hitelesség kedvéért.
2013. aug. 24. 23:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudnak annyira zoomolni, hogy ne szívja be a kamerát:) Vagy már rég van ilyen kép, csak téged nem értesítettek róla:D

Amúgy én nem tudom:)

2013. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A képek is gyanúsak nekem, mintha stúdióban vették volna fel őket. A megvilágítás valahogy nem stimmel. )A plusz jelektől eltekintve.)

PL:


[link]

2013. aug. 24. 23:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyen űrösből a legtöbb kép állítólag szerkesztett, de én nemtom.
2013. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
:S
2013. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 24. 23:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van kozvetlen kepunk bolygorol, de egy halvany csillagnak latszik. Ennel jobbat ne is varj sok 10 fenyev tavolsagbol. Vagy szerinted egy 60 fenyevre levo rendszerrol illene olyan kepet kesziteni mint a szomszedos Marsrol? Valoszinuleg nem vagy tisztaban a tavolsagokkal es az urteleszkopok felbontasaval.
2013. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Hát persze nagyon egyszerű lefényképezni több ezer fényév távolságból 2-3 km átmérőjű tökéletesen fekete objektumot sötét háttér előtt...
2013. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!